Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • Wellneo Extreme Апарат за измазнување стапала
  -50%

  Wellneo Extreme Апарат за измазнување стапала

  Wellneo Extreme Апаратот за измазнување на петите е одлично решение и за мажи и за жени.

  Професионални резултати во удобноста на вашиот дом.

  Редовна цена: 1.580,00 ден.

  Специјална цена: 790,00 ден.

  Wellneo Extreme Апарат за измазнување стапала
  -50%

  Wellneo Extreme Апарат за измазнување стапала

  Професионални резултати во удобноста на вашиот дом.

 • 5in1 Beauty Pro Wet & Dry Апарат за разубавување
  -35%

  5in1 Beauty Pro Wet & Dry Апарат за разубавување

  Сѐ она што ви е потребно за привлечно и убаво тело.

  Користете го за да добиете мека кожа, сјајни нокти и мазни стапала. Сето тоа со само еден апарат.

  Редовна цена: 1.990,00 ден.

  Специјална цена: 1.290,00 ден.

  5in1 Beauty Pro Wet & Dry Апарат за разубавување
  -35%

  5in1 Beauty Pro Wet & Dry Апарат за разубавување

  Користете го за да добиете мека кожа, сјајни нокти и мазни стапала.

 • Нова Wellneo Веб страна

  Нова Wellneo Веб страна

  Сè што ви е потребно за да изгледате и да се чувствувате добро!

  Wellneo ви нуди производи за благосостојба, здрав живот и витко тело.

  Нова Wellneo Веб страна

  Нова Wellneo Веб страна

  Сè што ви е потребно за да изгледате и да се чувствувате добро!

 • Wellneo Spin Spa Апарат за спа-третман
  ново

  Wellneo Spin Spa Апарат за спа-третман

  Луксузен спа-третман во Вашата бања! Нежно го чисти целото тело и ги опушта вкочанетите мускули. Помага за подобра циркулација, ги отстранува мртвите клетки на кожата и е одлично за намалување на целулитот.

  Вашата цена: 1.490,00 ден.

  Wellneo Spin Spa Апарат за спа-третман
  ново

  Wellneo Spin Spa Апарат за спа-третман

  Нежно го чисти целото тело и ги опушта вкочанетите мускули. Помага за подобра циркулација.

 • Vibroshaper Апарат за вежбање
  ново

  Vibroshaper Апарат за вежбање

  Vibroshaper Апарат за вежбање
  ново

  Vibroshaper Апарат за вежбање

  Gymbit Vibroshaper е револуционерен систем за вежбање.

 

Фитнес и спорт

 
 

Слабеење

 
 

Убавина и нега

 
 

Здравје и велнес

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

trkac-osum-nedeli
trkac-osum-nedeli

Тркач/ка за само 8 недели

statii
statii

Статии

Топ понуди

 

Статии и Водичи

 • Вежби за тонирање на градите со помош на фитнес справи

  Почетна положба- следете ги инструкциите на машината и одберете ја посакуваната тежина. Цврсто фатете ги рачките над рамената а дланките треба да бидат свртени кон надвор.

  Прочитајте повеќе
 • Од кауч на тркачка патека. Ти можеш!

  Зошто треба да почнете со трчање? Затоа што наеднаш прескокнувате многу пречки и сте поблиску до вашата цел!
  Прочитајте повеќе