Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • Големи фитнес попусти!
  до -60%

  Големи фитнес попусти!

  Дури до 60% ПОПУСТ на фитнес справи и додатоци кои ќе ви помогнат да ја постигнете посакуваната фигура.

  Побрзајте, количините се ограничени!

  Големи фитнес попусти!
  до -60%

  Големи фитнес попусти!

  Дури до 60% ПОПУСТ на фитнес справи и додатоци.

 • Wellneo Tweeze Premium Aпарат за депилација
  -50%

  Wellneo Tweeze Premium Aпарат за депилација

  Совршено мазна кожа со најновиот Wellneo Tweeze Premium Aпарат за депилација! Сега со специјална цена од 1.290 ден. и ПОДАРОК Сет за маникир.

  Редовна цена: 2.580,00 ден.

  Специјална цена: 1.290,00 ден.

  Wellneo Tweeze Premium Aпарат за депилација
  -50%

  Wellneo Tweeze Premium Aпарат за депилација

  Сега со специјална цена од 1.290 ден. и ПОДАРОК Сет за маникир.

 • MicroTouch Solo Електричен брич
  ново

  MicroTouch Solo Електричен брич

  Брзо и ефикасно решение за секој модерен маж

  Избричете ја, поткастрете или обликувајте вашата брада со MicroTouch Solo - Електричниот брич!

  Вашата цена: 1.790,00 ден.

  MicroTouch Solo Електричен брич
  ново

  MicroTouch Solo Електричен брич

  Избричете ја, поткастрете или обликувајте вашата брада со MicroTouch.

 • Wellneo Extreme Апарат за измазнување стапала
  -50%

  Wellneo Extreme Апарат за измазнување стапала

  Wellneo Extreme Апаратот за измазнување на петите е одлично решение и за мажи и за жени.

  Професионални резултати во удобноста на вашиот дом.

  Редовна цена: 1.580,00 ден.

  Специјална цена: 790,00 ден.

  Wellneo Extreme Апарат за измазнување стапала
  -50%

  Wellneo Extreme Апарат за измазнување стапала

  Професионални резултати во удобноста на вашиот дом.

 • Wellneo Flawless
  НОВО

  Wellneo Flawless

  Нежно и безболно отстранете ги влакната од лицето.

  Wellneo Flawless
  НОВО

  Wellneo Flawless

  Нежно и безболно отстранете ги влакната од лицето.

 

Фитнес и спорт

 
 

Слабеење

 
 

Убавина и нега

 
 

Здравје и велнес

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

Рецензии од купувачи:

Топ понуди

statii
statii

Статии

Статии и Водичи

 • Вежби за тонирање на градите со помош на фитнес справи

  Почетна положба- следете ги инструкциите на машината и одберете ја посакуваната тежина. Цврсто фатете ги рачките над рамената а дланките треба да бидат свртени кон надвор.

  Прочитајте повеќе
 • Од кауч на тркачка патека. Ти можеш!

  Зошто треба да почнете со трчање? Затоа што наеднаш прескокнувате многу пречки и сте поблиску до вашата цел!
  Прочитајте повеќе