Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Gymbit Подлога за вежбање

Photo
Video
-47%

GymBit подлогата за вежбање од EVA пена е идеална за употреба под скеоја справа за вежбање, како што се елиптичните велосипеди, клупите и повеќенаменските справи. Подлогата можете да ја користите на затворено и на отворено.

Gymbit Подлога за вежбање

Редовна цена: 1.490,00 ден.


Специјална цена: 790,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-554
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

GymBit подлогата за вежбање од EVA пена е идеална за употреба под скеоја справа за вежбање, како што се елиптичните велосипеди, клупите и повеќенаменските справи. Подлогата можете да ја користите на затворено и на отворено.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Без гребаници на подот... 

GymBit подлогата за вежбање од EVA пена е идеална за употреба под скеоја справа за вежбање, како што се елиптичните велосипеди, клупите и повеќенаменските справи. Подлогата можете да ја користите на затворено и на отворено.

Нелизгачката подлога е одлична и за јоги и пилатес вежби. Направена е од високо-квалитетна ЕВА пена и е составена од 4 дела кои треба да ги споите (како сложувалка). Дебелината на секој дел е 1.2 см.

Предности:

 • идеална заштита за подот и теписите
 • удобен и интересен дизајн
 • лесна, водоотпорна и едноставна за чистење
 • нелизгачка површина
 • може да се користи пред секоја справа за вежбање

Технички карактеристики:

 • материјал: ЕВА
 • нелизгачки материјал
 • димензии на еден дел: 32 x 32 x 1,2 см
Технички карактеристики
Димензија 32 x 32 x 1,2 см. на еден елемент
Дополнителни информации Вклучува: 16 подлоги и 16 рабови (со можност за патент затварање)
Материјал ЕВА пена

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star