Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Photo
Video

2 фиксни тегови со јадро од челик и винилна облога. Достапни во тежинa: 2 x 2кг. и 2 х 3кг. (антрацит).

Schildkröt Сет тегови
Од 1.190,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

2 фиксни тегови со јадро од челик и винилна облога. Достапни во тежинa: 2 x 2кг. и 2 х 3кг. (антрацит).

Дознајте повеќе
Детали за производот

Иделен додаток на вашите вежби за зголемување на силата на мускулите.

Идеален сет за зајакнување на мускулите на горниот дел од телото. Теговите имаат дел за едноставно ракување кој ви овозможува максимална удобност и зголемена безбедност.

 • Одлични за комбинирање со други вежби.
 • Користете ги за зајакнување на мускулите на горниот дел од телото, рацете, рамената и грбот. 
 • За побрзо согорување на калории.
 • Достапни во тежинa: 2 x 2кг. и 2 х 3кг. (антрацит).

Одлични за вежбање дома - дури и додека гледате телевизија - а особено се практични за патувања. Исто така, овој сет можете и да го понесете со вас во фитнес центрите за поефикасни вежби.

Фитнес сетот тегови е дизајниран од долготрајни квалитетни материјали.

 • Направен е од железно јадро и неопренска облога.
 • Практични за вежбање дома и додека сте на патување.
 • Достапни во тежинa: 2 x 2кг. и 2 х 3кг. (антрацит). На секој тег ја пишува димензијата.
 • За тонирање и обликување на рацете, рамената и грбот.
 • За согорување на масните наслаги.
 • Железно јадро со винилна облога.
 • Достапни во тежинa:2 х 3кг (антрацит).
Технички карактеристики
Достапни бои зелена, црна
Материјал железо, ПВЦ

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star