Нема производи во вашата кошничка.

ПЕТОК 13

ПЕТОК 13 - Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

до -53%
 
[banner_timer]
 
 • Купи 1 добиј 2

  Купи 1 добиј 2

  Ограничено издание на вашата омилена акција - плаќате едно, а добивате две!

  Кликнете и одберете веднаш.

  Купи 1 добиј 2

  Купи 1 добиј 2

  Повторно на ваше барање - Плаќате едно а добивате две!

 • Wellneo Ultra Slim Шиатсу масажер

  Wellneo Ultra Slim Шиатсу масажер

  Спречете го стареењето и уживајте во целосна релаксација која започнува од долниот дел на грбот, до вратот со Wellneo Ultra Slim Шиатсу масажерот.

  Вашата цена: 6.990,00 ден.

  Wellneo Ultra Slim Шиатсу масажер

  Wellneo Ultra Slim Шиатсу масажер

  Спречете го стареењето и уживајте во целосна релаксација.

 • EMS Тонер сет

  EMS Тонер сет

  Сакате да ја подобрите формата на телото и да ја подобрите циркулацијата?

  Тонирајте и стимулирате ги мускулите со Wellneo® EMS Тонер основата.

  Вашата цена: 2.490,00 ден.

  EMS Тонер сет

  EMS Тонер сет

  Тонирајте и стимулирате ги мускулите со Wellneo® EMS Тонер основата.

 • Wellneo 5во1 Фитнес часовник/тракер

  Wellneo 5во1 Фитнес часовник/тракер

  Никогаш не било полесно да останете во форма.

  Запознајте го вашиот нов личен фитнес тракер: повеќенаменскиот Wellneo 5 во 1 Часовник/тракер.

  Вашата цена: 1.490,00 ден.

  Wellneo 5во1 Фитнес часовник/тракер

  Wellneo 5во1 Фитнес часовник/тракер

  Запознајте го вашиот нов личен фитнес тракер Wellneo 5 во 1

 • Smart Коректор на ‘рбетот

  Smart Коректор на ‘рбетот

  Ново, револуционерно решение за згрбавеност.

  Smart Коректор на ‘рбетот

  Smart Коректор на ‘рбетот

  Wellneo® Smart Коректорот е револуционерно решение за згрбавеност.

 

Фитнес и спорт

 
 

Слабеење

 
 

Убавина и нега

 
 

Здравје и велнес

 
 

Акција

 
Рецензии од купувачи:
statii
statii

Статии

e-knigi
e-knigi

Одберете ја вашата бесплатна е-книга!

Статии и Водичи

 • Вежби за тонирање на градите со помош на фитнес справи

  Почетна положба- следете ги инструкциите на машината и одберете ја посакуваната тежина. Цврсто фатете ги рачките над рамената а дланките треба да бидат свртени кон надвор.

  Прочитајте повеќе
 • Од кауч на тркачка патека. Ти можеш!

  Зошто треба да почнете со трчање? Затоа што наеднаш прескокнувате многу пречки и сте поблиску до вашата цел!
  Прочитајте повеќе

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.