Нема производи во вашата кошничка.

 • May Days со попусти до 70%
  до -70%

  May Days со попусти до 70%

  Пролет е, а со пролетта, сè се менува на подобро. 

  Не ги пропуштајте Мајските Попусти до 70% и побрзајте - количините се намалуваат секој ден.

  May Days со попусти до 70%
  до -70%

  May Days со попусти до 70%

  Не ги пропуштајте Мајските Попусти до 70% и побрзајте да нарачате.

 • Fit U Хеланки
  ново

  Fit U Хеланки

  Хеланки за слабеење во комбинација со уред за електромускулна стимулација

  Нарачајте ги заедно со Fit U Појасот и на него ќе добиете 50% ПОПУСТ!

  Oд: 1.690,00 ден.

  Fit U Хеланки
  ново

  Fit U Хеланки

  Хеланки за слабеење во комбинација со електромускулна стимулација

 • EMS Тонер сет
  -60%

  EMS Тонер сет

  Сакате да ја подобрите формата на телото и да ја подобрите циркулацијата?

  Тонирајте и стимулирате ги мускулите со Wellneo® EMS Тонер основата.

  Редовна цена: 2.490,00 ден.

  Специјална цена: 990,00 ден.

  EMS Тонер сет
  -60%

  EMS Тонер сет

  Тонирајте и стимулирате ги мускулите со Wellneo® EMS Тонер основата.

 • Wellneo 5во1 Фитнес часовник/тракер

  Wellneo 5во1 Фитнес часовник/тракер

  Никогаш не било полесно да останете во форма.

  Запознајте го вашиот нов личен фитнес тракер: повеќенаменскиот Wellneo 5 во 1 Часовник/тракер.

  Вашата цена: 1.490,00 ден.

  Wellneo 5во1 Фитнес часовник/тракер

  Wellneo 5во1 Фитнес часовник/тракер

  Запознајте го вашиот нов личен фитнес тракер Wellneo 5 во 1

 • Smart Коректор на ‘рбетот
  ново

  Smart Коректор на ‘рбетот

  Ново, револуционерно решение за згрбавеност.

  Smart Коректор на ‘рбетот
  ново

  Smart Коректор на ‘рбетот

  Wellneo® Smart Коректорот е револуционерно решение за згрбавеност.

 

Фитнес и спорт

 
 

Слабеење

 
 

Убавина и нега

 
 

Здравје и велнес

 
 

Акција

 
Рецензии од купувачи:
statii
statii

Статии

e-knigi
e-knigi

Одберете ја вашата бесплатна е-книга!

Статии и Водичи

 • Вежби за тонирање на градите со помош на фитнес справи

  Почетна положба- следете ги инструкциите на машината и одберете ја посакуваната тежина. Цврсто фатете ги рачките над рамената а дланките треба да бидат свртени кон надвор.

  Прочитајте повеќе
 • Клуб 5* Правила на членство

  Ви честитаме што се зачленивте во КЛУБ* - почнете да добивате посебни попусти уште денес!
  Прочитајте повеќе

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.