Нема производи во вашата кошничка.

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба! Заштедете до дури 70%.

Заштедете до дури 70%!

до-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • 3D Шиатсу Масажер за целото тело

  3D Шиатсу Масажер за целото тело

  Уникатна и незаборавна 3D масажа на вашето тело.

  Специјална Black Friday понуда со ПОПУСТ!

  Редовна цена: 7.500,00 ден.

  Специјална цена: 3.990,00 ден.

  3D Шиатсу Масажер за целото тело

  3D Шиатсу Масажер за целото тело

  Уникатна и незаборавна 3D масажа на вашето тело.

 • Плаќање на рати без камата

  Плаќање на рати без камата

  Само до 30.11. со кредитните картички на Стопанска Банка Скопје и НЛБ Банка, може да купувате до 12 рати без камата и без ограничување на износот.

  Плаќање на рати без камата

  Плаќање на рати без камата

  Купувајте до 12 рати без камата и без ограничување на износот.

 • Wellneo Ultra Slim Шиатсу масажер

  Wellneo Ultra Slim Шиатсу масажер

  Спречете го стареењето и уживајте во целосна релаксација која започнува од долниот дел на грбот, до вратот со Wellneo Ultra Slim Шиатсу масажерот.

  Вашата цена: 6.490,00 ден.

  Wellneo Ultra Slim Шиатсу масажер

  Wellneo Ultra Slim Шиатсу масажер

  Спречете го стареењето и уживајте во целосна релаксација.

 • EMS Тонер сет
  -94%

  EMS Тонер сет

  Сакате да ја подобрите формата на телото и да ја подобрите циркулацијата?

  Тонирајте и стимулирате ги мускулите со Wellneo® EMS Тонер основата.

  Редовна цена: 2.490,00 ден.

  Специјална цена: 160,00 ден.

  EMS Тонер сет
  -94%

  EMS Тонер сет

  Тонирајте и стимулирате ги мускулите со Wellneo® EMS Тонер основата.

 

Фитнес и спорт

 
 

Слабеење

 
 

Убавина и нега

 
 

Здравје и велнес

 
 

Акција

 
Рецензии од купувачи:
statii
statii

Статии

e-knigi
e-knigi

Одберете ја вашата бесплатна е-книга!

Статии и Водичи

 • Вежби за тонирање на градите со помош на фитнес справи

  Почетна положба- следете ги инструкциите на машината и одберете ја посакуваната тежина. Цврсто фатете ги рачките над рамената а дланките треба да бидат свртени кон надвор.

  Прочитајте повеќе
 • Од кауч на тркачка патека. Ти можеш!

  Зошто треба да почнете со трчање? Затоа што наеднаш прескокнувате многу пречки и сте поблиску до вашата цел!
  Прочитајте повеќе

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.