Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • ПОДАРОК со секоја онлајн нарачка

  ПОДАРОК со секоја онлајн нарачка

  Само овој викенд, имате понуди со огромни попусти... И тоа нели не е сè :)

  Со секоја онлајн нарачка до недела (24.01.) добивате и ПОДАРОК!

  ПОДАРОК со секоја онлајн нарачка

  ПОДАРОК со секоја онлајн нарачка

  Со секоја онлајн нарачка до недела (24.01.) добивате и ПОДАРОК!

 • Wellneo 5во1 Фитнес часовник/тракер

  Wellneo 5во1 Фитнес часовник/тракер

  Никогаш не било полесно да останете во форма.

  Запознајте го вашиот нов личен фитнес тракер: повеќенаменскиот Wellneo 5 во 1 Часовник/тракер.

  Вашата цена: 1.490,00 ден.

  Wellneo 5во1 Фитнес часовник/тракер

  Wellneo 5во1 Фитнес часовник/тракер

  Запознајте го вашиот нов личен фитнес тракер Wellneo 5 во 1

 • Wellneo Безжичен рачен масажер
  ново

  Wellneo Безжичен рачен масажер

  Масажата која одамна ја посакувавте.

  Опуштете ги мускулите и телото со Wellneo Безжичниот рачен масажер и уживајте во моќна вибрациска масажа.

  Вашата цена: 1.990,00 ден.

  Wellneo Безжичен рачен масажер
  ново

  Wellneo Безжичен рачен масажер

  Опуштете ги мускулите и телото со Wellneo Безжичниот рачен масажер.

 

Фитнес и спорт

 
 

Слабеење

 
 

Убавина и нега

 
 

Здравје и велнес

 
 

Акција

 
Рецензии од купувачи:
statii
statii

Статии

e-knigi
e-knigi

Одберете ја вашата бесплатна е-книга!

Статии и Водичи

 • Вежби за тонирање на градите со помош на фитнес справи

  Почетна положба- следете ги инструкциите на машината и одберете ја посакуваната тежина. Цврсто фатете ги рачките над рамената а дланките треба да бидат свртени кон надвор.

  Прочитајте повеќе
 • Клуб 5* Правила на членство

  Ви честитаме што се зачленивте во КЛУБ* - почнете да добивате посебни попусти уште денес!
  Прочитајте повеќе

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома