Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба

Страшно добри попусти до 70%

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • Wellneo 3во1 Масажер
  -50%

  Wellneo 3во1 Масажер

  Нов, ефикасен и релаксирачки Wellneo масажер. 3 третмани во 1: вибрирачка масажа, затоплување и подлога за акопресура за дополнителна релаксација.

  Редовна цена: 3.780,00 ден.

  Специјална цена: 1.890,00 ден.

  Wellneo 3во1 Масажер
  -50%

  Wellneo 3во1 Масажер

  3 третмани во 1: вибрирачка масажа, затоплување и акопресура

 • 2 во 1 AirPro Фен за коса
  -50%

  2 во 1 AirPro Фен за коса

  Нова генерација на фен за коса кои комбинираат моќност од 2000W, јонска технологија и иновативен дизајн со 2 режими за сушење: класично и тунелско.

  Редовна цена: 3.780,00 ден.

  Специјална цена: 1.890,00 ден.

  2 во 1 AirPro Фен за коса
  -50%

  2 во 1 AirPro Фен за коса

  Нова генерација на фен кој ја суши косата и до 70% побрзо.

 • Glowing Youth Магнетна маска
  ново

  Glowing Youth Магнетна маска

  Направете вашата кожа да зрачи со младост.

  Магнетната маска со ревитализирачки ефект на кожата, сега со специјална цена.

  Количините се ограничени.

  Вашата цена: 1.490,00 ден.

  Glowing Youth Магнетна маска
  ново

  Glowing Youth Магнетна маска

  Магнетната маска со ревитализирачки ефект на кожата.

 • Gymbit Vibroshaper Апарат за вежбање

  Gymbit Vibroshaper Апарат за вежбање

  Револуционерен систем за вежбање со технологија на осцилација која ќе ви помогне да ги согорите мастите, да слабеете и да го тонирате целото тело.

  Вашата цена: 14.990,00 ден.

  Цена клуб: 12.990,00 ден.

  Gymbit Vibroshaper Апарат за вежбање

  Gymbit Vibroshaper Апарат за вежбање

  Активирајте ги мускулните групи по ваш избор со вежби.

 • Vibroshaper Апарат за вежбање
  ново

  Vibroshaper Апарат за вежбање

  Vibroshaper Апарат за вежбање
  ново

  Vibroshaper Апарат за вежбање

  Gymbit Vibroshaper е револуционерен систем за вежбање.

 

Фитнес и спорт

 
 

Слабеење

 
 

Убавина и нега

 
 

Здравје и велнес

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

Рецензии од купувачи:

Топ понуди

statii
statii

Статии

e-knigi
e-knigi

Одберете ја вашата бесплатна е-книга!

Статии и Водичи

 • Вежби за тонирање на градите со помош на фитнес справи

  Почетна положба- следете ги инструкциите на машината и одберете ја посакуваната тежина. Цврсто фатете ги рачките над рамената а дланките треба да бидат свртени кон надвор.

  Прочитајте повеќе
 • Од кауч на тркачка патека. Ти можеш!

  Зошто треба да почнете со трчање? Затоа што наеднаш прескокнувате многу пречки и сте поблиску до вашата цел!
  Прочитајте повеќе