Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за неа

Специјална понуда со производи кои им се најомилени на нашите купувачки.

-65%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • Glowing Youth Магнетна маска
  ново

  Glowing Youth Магнетна маска

  Направете вашата кожа да зрачи со младост.

  Магнетната маска со ревитализирачки ефект на кожата, сега со специјална цена.

  Количините се ограничени.

  Вашата цена: 1.490,00 ден.

  Glowing Youth Магнетна маска
  ново

  Glowing Youth Магнетна маска

  Магнетната маска со ревитализирачки ефект на кожата.

 • Velform Vacu Clear Апарат за чистење на лице
  ново

  Velform Vacu Clear Апарат за чистење на лице

  Нов револуционерен апарат за нега на кожата на лицето и за отстранување на црнките и митесерите.

  Темелно ја чисти кожата без стискање и иритации.

  Вашата цена: 1.290,00 ден.

  Velform Vacu Clear Апарат за чистење на лице
  ново

  Velform Vacu Clear Апарат за чистење на лице

  Нов револуционерен апарат за нега на кожата на лицето.

 • Gymbit Vibroshaper Апарат за вежбање

  Gymbit Vibroshaper Апарат за вежбање

  Револуционерен систем за вежбање со технологија на осцилација која ќе ви помогне да ги согорите мастите, да слабеете и да го тонирате целото тело.

  Вашата цена: 14.990,00 ден.

  Цена клуб: 12.990,00 ден.

  Gymbit Vibroshaper Апарат за вежбање

  Gymbit Vibroshaper Апарат за вежбање

  Активирајте ги мускулните групи по ваш избор со вежби.

 • Tweeze Premium Апарат за депилација и Сет за маникир
  -64%

  Tweeze Premium Апарат за депилација и Сет за маникир

  Совршено мазна кожа во удобноста на домот. Wellneo Tweeze Premium ќе ви помогне да ги отстраните несаканите влакна, брзо и без болка.

  Редовна цена: 3.570,00 ден.

  Специјална цена: 1.290,00 ден.

  Tweeze Premium Апарат за депилација и Сет за маникир
  -64%

  Tweeze Premium Апарат за депилација и Сет за маникир

  Со Tweeze Premium отстраните ги несаканите влакна, брзо и без болка.

 • Vibroshaper Апарат за вежбање
  ново

  Vibroshaper Апарат за вежбање

  Vibroshaper Апарат за вежбање
  ново

  Vibroshaper Апарат за вежбање

  Gymbit Vibroshaper е револуционерен систем за вежбање.

 

Фитнес и спорт

 
 

Слабеење

 
 

Убавина и нега

 
 

Здравје и велнес

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

Рецензии од купувачи:

Топ понуди

statii
statii

Статии

e-knigi
e-knigi

Одберете ја вашата бесплатна е-книга!

Статии и Водичи

 • Вежби за тонирање на градите со помош на фитнес справи

  Почетна положба- следете ги инструкциите на машината и одберете ја посакуваната тежина. Цврсто фатете ги рачките над рамената а дланките треба да бидат свртени кон надвор.

  Прочитајте повеќе
 • Од кауч на тркачка патека. Ти можеш!

  Зошто треба да почнете со трчање? Затоа што наеднаш прескокнувате многу пречки и сте поблиску до вашата цел!
  Прочитајте повеќе