Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

RED FRIDAY - Не чекајте Black...тука е Red Friday со попусти дури до 70%!

RED FRIDAY - Не чекајте Black...тука е Red Friday со попусти дури до 70%!

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • Wellneo 3во1 Безжичен рачен масажер

  Wellneo 3во1 Безжичен рачен масажер

  Ресетирајте го умот и телото со Wellneo 3во1 Безжичниот рачен масажер.

  Овозможува интензивно закрепнување на мускулите со моќна вибрациска масажа,

  Вашата цена: 6.990,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 4.990,00 ден.

  Wellneo 3во1 Безжичен рачен масажер

  Wellneo 3во1 Безжичен рачен масажер

  Овозможува интензивно закрепнување на мускулите со вибрациска масажа.

 • Wellneo 4во1 Shiatsu Масажер
  -23%

  Wellneo 4во1 Shiatsu Масажер

  Неверојатна масажа со 4 целосно персонализирани опции.

  Само сега, овој масажер може да биде ваш за само 416 денари месечно и тоа БЕЗ КАМАТA!

  Редовна цена: 12.990,00 ден.

  Специјална цена: 9.990,00 ден.

  Wellneo 4во1 Shiatsu Масажер
  -23%

  Wellneo 4во1 Shiatsu Масажер

  Неверојатна масажа со 4 целосно персонализирани опции.

 • 2 во 1 AirPro Фен за коса
  -50%

  2 во 1 AirPro Фен за коса

  Нова генерација на фен за коса кои комбинираат моќност од 2000W, јонска технологија и иновативен дизајн со 2 режими за сушење: класично и тунелско.

  Редовна цена: 3.780,00 ден.

  Специјална цена: 1.890,00 ден.

  2 во 1 AirPro Фен за коса
  -50%

  2 во 1 AirPro Фен за коса

  Нова генерација на фен кој ја суши косата и до 70% побрзо.

 • Glowing Youth Магнетна маска
  ново

  Glowing Youth Магнетна маска

  Направете вашата кожа да зрачи со младост.

  Магнетната маска со ревитализирачки ефект на кожата, сега со специјална цена.

  Количините се ограничени.

  Редовна цена: 1.490,00 ден.

  Glowing Youth Магнетна маска
  ново

  Glowing Youth Магнетна маска

  Магнетната маска со ревитализирачки ефект на кожата.

 • Wellneo Тример за коса и брада
  ново

  Wellneo Тример за коса и брада

  Wellneo Тример за коса и брада
  ново

  Wellneo Тример за коса и брада

  Моќен и иновативен тример кој е совршен за потстрижување на косата.

 

Фитнес и спорт

 
 

Слабеење

 
 

Убавина и нега

 
 

Здравје и велнес

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

Рецензии од купувачи:

Топ понуди

statii
statii

Статии

e-knigi
e-knigi

Одберете ја вашата бесплатна е-книга!

Статии и Водичи

 • Вежби за тонирање на градите со помош на фитнес справи

  Почетна положба- следете ги инструкциите на машината и одберете ја посакуваната тежина. Цврсто фатете ги рачките над рамената а дланките треба да бидат свртени кон надвор.

  Прочитајте повеќе
 • Клуб 5* Правила на членство

  Ви честитаме што се зачленивте во КЛУБ* - почнете да добивате посебни попусти уште денес!
  Прочитајте повеќе