Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Ран пристап до Black Friday понудите!

Ран пристап до Black Friday понудите! - Ран пристап до Black Friday понудите! - до 50%

Ран пристап до Black Friday понудите! - до 50%

-80%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • Wellneo Безжичен рачен масажер
  ново

  Wellneo Безжичен рачен масажер

  Масажата која одамна ја посакувавте.

  Опуштете ги мускулите и телото со Wellneo Безжичниот рачен масажер и уживајте во моќна вибрациска масажа.

  Вашата цена: 1.990,00 ден.

  Wellneo Безжичен рачен масажер
  ново

  Wellneo Безжичен рачен масажер

  Опуштете ги мускулите и телото со Wellneo Безжичниот рачен масажер.

 • Wellneo 4во1 Shiatsu Масажер

  Wellneo 4во1 Shiatsu Масажер

  Неверојатна масажа со 4 целосно персонализирани опции.

  Само сега, овој масажер може да биде ваш за само 416 денари месечно и тоа БЕЗ КАМАТA!

  Вашата цена: 12.990,00 ден.

  Wellneo 4во1 Shiatsu Масажер

  Wellneo 4во1 Shiatsu Масажер

  Неверојатна масажа со 4 целосно персонализирани опции.

 • Glowing Youth Магнетна маска
  ново

  Glowing Youth Магнетна маска

  Направете вашата кожа да зрачи со младост.

  Магнетната маска со ревитализирачки ефект на кожата, сега со специјална цена.

  Количините се ограничени.

  Glowing Youth Магнетна маска
  ново

  Glowing Youth Магнетна маска

  Магнетната маска со ревитализирачки ефект на кожата.

 • Wellneo Тример за коса и брада
  ново

  Wellneo Тример за коса и брада

  Wellneo Тример за коса и брада
  ново

  Wellneo Тример за коса и брада

  Моќен и иновативен тример кој е совршен за потстрижување на косата.

 

Фитнес и спорт

 
 

Слабеење

 
 

Убавина и нега

 
 

Здравје и велнес

 
 

Акција

 
Рецензии од купувачи:
statii
statii

Статии

e-knigi
e-knigi

Одберете ја вашата бесплатна е-книга!

Статии и Водичи

 • Вежби за тонирање на градите со помош на фитнес справи

  Почетна положба- следете ги инструкциите на машината и одберете ја посакуваната тежина. Цврсто фатете ги рачките над рамената а дланките треба да бидат свртени кон надвор.

  Прочитајте повеќе
 • Клуб 5* Правила на членство

  Ви честитаме што се зачленивте во КЛУБ* - почнете да добивате посебни попусти уште денес!
  Прочитајте повеќе

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома