Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • EMS Тонер сет
  ново

  EMS Тонер сет

  Сакате да ја подобрите формата на телото и да ја подобрите циркулацијата?

  Тонирајте и стимулирате ги мускулите со Wellneo® EMS Тонер основата.

  Вашата цена: 2.490,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 1.990,00 ден.

  EMS Тонер сет
  ново

  EMS Тонер сет

  Тонирајте и стимулирате ги мускулите со Wellneo® EMS Тонер основата.

 • Wellneo 5во1 Фитнес часовник/тракер

  Wellneo 5во1 Фитнес часовник/тракер

  Никогаш не било полесно да останете во форма.

  Запознајте го вашиот нов личен фитнес тракер: повеќенаменскиот Wellneo 5 во 1 Часовник/тракер.

  Вашата цена: 1.490,00 ден.

  Wellneo 5во1 Фитнес часовник/тракер

  Wellneo 5во1 Фитнес часовник/тракер

  Запознајте го вашиот нов личен фитнес тракер Wellneo 5 во 1

 • Wellneo Безжичен рачен масажер
  ново

  Wellneo Безжичен рачен масажер

  Масажата која одамна ја посакувавте.

  Опуштете ги мускулите и телото со Wellneo Безжичниот рачен масажер и уживајте во моќна вибрациска масажа.

  Вашата цена: 1.990,00 ден.

  Wellneo Безжичен рачен масажер
  ново

  Wellneo Безжичен рачен масажер

  Опуштете ги мускулите и телото со Wellneo Безжичниот рачен масажер.

 

Фитнес и спорт

 
 

Слабеење

 
 

Убавина и нега

 
 

Здравје и велнес

 
 

Акција

 
Рецензии од купувачи:
statii
statii

Статии

e-knigi
e-knigi

Одберете ја вашата бесплатна е-книга!

Статии и Водичи

 • Вежби за тонирање на градите со помош на фитнес справи

  Почетна положба- следете ги инструкциите на машината и одберете ја посакуваната тежина. Цврсто фатете ги рачките над рамената а дланките треба да бидат свртени кон надвор.

  Прочитајте повеќе
 • Клуб 5* Правила на членство

  Ви честитаме што се зачленивте во КЛУБ* - почнете да добивате посебни попусти уште денес!
  Прочитајте повеќе

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома