Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Gymbit Ab Trainer V2 Фитнес справа

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-46%

Gymbit Ab Trainer е иновативна справа која ви ги нуди сите придобивки од вежбањето во вашиот дом - за многу пониска цена! Ефикасно зајакнете и тонирајте ги мускулите на абдоменот со 8 неверојатни вежби, плус кардио вежби за целото тело.

Gymbit Ab Trainer V2 Фитнес справа

Редовна цена: 1.490,00 ден.


Специјална цена: 799,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-554
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Gymbit Ab Trainer е иновативна справа која ви ги нуди сите придобивки од вежбањето во вашиот дом - за многу пониска цена! Ефикасно зајакнете и тонирајте ги мускулите на абдоменот со 8 неверојатни вежби, плус кардио вежби за целото тело.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Вежби за целото тело во вашиот дом

Зошто да трошите повеќе пари, време и енергија за одење во фитнес центар кога можете сето тоа да го добиете и во вашиот дом со револуционерниот Gymbit Ab Trainer V2? Дизајниран за ефикасно зајакнување на сите абдоменални мускули, како и мускулите на нозете и рацете. 

 • Стомачни вежби

 • Возење велосипед

 • Вежби за рацете

 • Вежби за мускулите во средишниот дел од телото

 • Склекови

 • Ножички

Одлични за целото семејство

Gymbit Ab Trainer има 3 сета од пружини кои обезбедуваат 3 различни нивоа на отпор (8кг, 11кг и 13кг). Потребни ви се само 10 секунди за да ги смените, и сите во вашето семејство ќе можат да ја користат оваа справа. 

 • Зголемете го отпорот со менување на пружините

 • Одберете помеѓу отпор од 8кг, 11кг, или 13кг

Вежби само за вас

Gymbit Ab Trainer ви нуди 8 различни вежби и кардио вежби. Исто така, вие можете да бирате помеѓу подолго вежбање со помал отпор за слабеење и обликување на мускулите, или пократко со поголем отпор за зголемување на мускулите и нивно дефинирање.

 • Помал отпор за намалување на наслагите

 • Поголем отпор за зголемување на мускулите

Поедноставни вежби, подобри резултати

GymBit Ab Trainer ги олеснува вашите вежби, но истовремено добивате подобри резултати за побрз временски период. Потребно ви е само малку простор на подот и можете да почнете со вежбање.

Дополнителен отпор за поефикасно вежбање

Разговаравме со нашиот купувач Виктор за тоа што тој мисли за GymBit Ab Trainer v2:

Со оваа справа е неверојатно лесно да се вежба. Можам да вежбам подолго време без да почувствувам болки во грбот. Со оваа справа можам да направам дури 200 стомачни вежби! Никогаш не сум помислил дека сум способен тоа да го постигнам.

Виктор Виноградов

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star