Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Само вечерва 18:00-24:00

-10% на целата сума во кошничката

-10% на целата сума во кошничката

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Brava Shake It 5 во 1 Кујнска алатка

Photo
Video
-22%

Brava Shake it 5во1 е повеќенаменски кујнски додаток кој е многу практичен за подготовка на вкусни и освежителни пијалоци. Можете да го користите како соковник, сечко, шејкер, апарат за спирално сечкање и ренде. Сите додатоци можат да се чуваат во чашата мерица за едноставно складирање. Тој е едноставен за чистење и безбеден за во машина за садови.

Delimano Brava Shake It 5 во 1 Кујнска алатка

Редовна цена: 890,00 ден.


Специјална цена: 690,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Brava Shake it 5во1 е повеќенаменски кујнски додаток кој е многу практичен за подготовка на вкусни и освежителни пијалоци. Можете да го користите како соковник, сечко, шејкер, апарат за спирално сечкање и ренде. Сите додатоци можат да се чуваат во чашата мерица за едноставно складирање. Тој е едноставен за чистење и безбеден за во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Едноставно и забавно здраво готвење

Со 5-те додатоци на Delimano Brava Shake-it 5во1 ќе можете да цедите овошје, да рендате, сечкате и подготвувате здрави и вкусни пијалоци и грицки.

Delimano Brava Shake-it 5во1 се состои од: цедалка, шејкер, спирален сечко, ренде, чаша мерица и четка за чистење

  • Цедалка
  • Шејкер
  • Спирален сечко
  • Ренде
  • Чаша мерица
  • Четка за чистење

Идеално решение за секоја кујна

Brava Shake-it 5во1 е производ кој ќе ви биде доволен за да завршите голем број на обврски во вашата кујна: ќе цедите сокови, ќе подготвувате шејкови, ќе сечкате и рендате. Во чашата мерица со капацитет од 500 мл ќе можете да ги складирате сите додатоци.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star