Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Само вечерва 18:00-24:00

-10% на целата сума во кошничката

-10% на целата сума во кошничката

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Joy Yogurt Maker Апарат за киселење млеко

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-34%

Joy Aпаратот за киселење млеко има 7 стаклени садови со капацитет од 200мл, па со него може да подготвите 1,4Л свежо и вкусно кисело млеко или јогурт за само 6 часа. Ова е одличен апарат за оние кои сакаат да се хранат здраво, експериментираат со различни состојки и да заштедат. Ја одржува идеалната температура за киселење на млекото.

Delimano Joy Yogurt Maker Апарат за киселење млеко

Редовна цена: 1.490,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-554
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Joy Aпаратот за киселење млеко има 7 стаклени садови со капацитет од 200мл, па со него може да подготвите 1,4Л свежо и вкусно кисело млеко или јогурт за само 6 часа. Ова е одличен апарат за оние кои сакаат да се хранат здраво, експериментираат со различни состојки и да заштедат. Ја одржува идеалната температура за киселење на млекото.

Дознајте повеќе
Детали за производот

1,4 л свежо кисело млеко за само 6 часа

Ова е импресивен капацитет на неверојатниот Delimano Joy апарат за подготовка на кисело млеко, но уште поважно е што ќе можете да подготвувате свежо и здраво домашно кисело млеко, без штетни конзерванси. Мешајте состојки по ваш избор за да подготвите јогурт со вашиот омилен вкус.   

Едноставно за употреба и одржување

Во сетот добивате и 7 теглички од по 200 мл безбедни за во машина за садови.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star