Нема производи во вашата кошничка.

Dormeo 2во1 Light Ќебе/прекривка

Photo
Video

Внесете удобност, стил и топлина во домот, канцеларијата, автомобилот или на кампување, со ова Ќебе/прекривка од 160x180см. Користете го како прекривка на креветот, покријте се со неа додека гледате телевизија или користете го како подлога за играње на вашето дете. Можностите се ограничени а изборот е ваш.

Dormeo 2во1 Light Ќебе/прекривка
2.490,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
Stock: 1
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Внесете удобност, стил и топлина во домот, канцеларијата, автомобилот или на кампување, со ова Ќебе/прекривка од 160x180см. Користете го како прекривка на креветот, покријте се со неа додека гледате телевизија или користете го како подлога за играње на вашето дете. Можностите се ограничени а изборот е ваш.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Користете го секаде за зголемена топлина, удобност и стил

Понекогаш, сè што ви е потребно е дополнителна топлина и со 2-во-1 Light Ќебе/прекривка, секогаш ќе добиете. Дома, во градината, на кампување или пикник, оваа прекривка ќе ви разгали со својата удобност и класичен стил.

Лесно ќебе и привлечна прекривка

Ова ќебе/прекривка може да се користи како дополнителен слој за ладните зимски ноќи или само во топлите. Одличен додаток на вашата колекција висококвалитетна постелнина.

Со својот привлечен дизајн, ќебето одлично функционира и прекривка за ќебе или софа, нудеќи стилски акцент во собата со две бои, сива или беж.

Насекаде низ домот

Ова ќебе може да го користите насекаде низ домот, во дневната или спалната соба. Ќе ви пружи дополнителна удобност какде и да сте. Идеално е за на пикник, на кампување или за други потреби надвор од домот. Може да се користи како мека подлога на која ќе си играат децата.

Лесно

Ова ќебе/прекривка е изработен од лесни материјали кои дишат, кои ќе ви помогнат да уживате во квалитетен сон и да се разбудите одморени и освежени. Се пере на 30°C.

Две страни за повеќе избор

Ќебете е достапен во сива или беж варијанта, секоја со светла и темна страна. Едноставно свртете го и променете го расположението во собата.

Технички карактеристики
Димензија 160x180 см.
Дополнителни карактеристики Горна страна: 100% полиестер; Долна страна: 100% полиестер; Полнење: 100% полиестер
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.