Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Photo
Video

Ова меко, удобно перниче создава пријатна и удобна атмосфера каде и да го ставите, претворајќи го секој кревет, софа или фотелја во место за опуштање и одмор. Полнето е со Dormeo напредни Wellsleep микровлакна за луксузно и меко чувство.

Black Diamond Перница
990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Ова меко, удобно перниче создава пријатна и удобна атмосфера каде и да го ставите, претворајќи го секој кревет, софа или фотелја во место за опуштање и одмор. Полнето е со Dormeo напредни Wellsleep микровлакна за луксузно и меко чувство.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Малите работи го прават домот целосен

Многу често, најмалите елементи прават најголема разлика во една соба. Сега, можете да додадете суптилна удобност секаде, со ова меко, луксузно перниче, со класичен дизајн кој е толку мек колку што е и убав.

Двa-во-еден мекост и луксузност

Перницата ја нуди удобноста од два материјали:

  • Полнете е со Wellsleep® напредни микровлакна кои ја прават лесна, топла и удобна. Уникатната структура создава воздушни џебови за поголем волумен и мекост при допир. Отпорни на мувла и дамки, Wellsleep влакната ќе направат перницата да биде свежа подолго време.
  • Навлаката е изработена од кадифен, класичен материјал кој е познат по меката, богата текстура. 

Внатрешниот дизајн е повеќе од добар изглед

Поминуваме многу време внатре, најмногу дома. Затоа е важно да создадеме средина која ќе направие да се чувствуваме удобно и опуштено. Поради тоа, домот е повеќе од добар изглед, поради тоа што вистинската средина ќе направи да се чувствувате посреќни, пздрав и подобри. 

Практична удобност

Без разлика дали ќе ја ставите на кревет, софа или столица, перницата ве поканува да се опуштите, да се ослободите од стресот и да уживате во момент на мир. Dormeo Black Diamond перничето го нуди ова и многу повеќе.  

Лесна за одржување, дел од ексклузивна нова линија

Перничето е достапно во стилска сребрена боја која ќе ја надополни секоја соба, со димензија 40х40см, целосно се пере на 60°C и брзо се суши. Дел е од новата Black Diamond линија на Dormeo, за да можете да го надополните изгледот со јорган, прекривка, постелнина, декоративна перница, пешкир, ламба на допир и многу повеќе, носејќи ново ниво на стил и удобност во домот.

Технички карактеристики
Тип на перница декоративна
Јадро 100% полиестер (wellsleep advanced)
Димензија 40x40cm
Дормео програма дневна соба
Навлака 100% Полиестер
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници работат до 19 ч.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома