Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Излезете од бањата и влезете во луксузност, со Dormeo Black Diamond пешкирот. Изработен од 100% турски памук за чувство на мекост на кожата кое станува подобро со годините. Овој премиум пешкир ви нуди и висока моќ на впивање и брзо сушење. Достапен во две димензии бои, со ексклузивен дизајн со дијаманти.

Dormeo Black Diamond Пешкир
1.290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Излезете од бањата и влезете во луксузност, со Dormeo Black Diamond пешкирот. Изработен од 100% турски памук за чувство на мекост на кожата кое станува подобро со годините. Овој премиум пешкир ви нуди и висока моќ на впивање и брзо сушење. Достапен во две димензии бои, со ексклузивен дизајн со дијаманти.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Изберете го најдоброто за бањата и семејствотот

Пешкирите се предмет кој секојдневно го користиме и треба редовно да се менува со цел да овозможи долготрајна удобност и хигиена. Тогаш зошто да не го имате најдоброто за вас и за вашето семејство? Надградете ја бањата со новите Dormeo Black Diamond пешкири, изработени од најфините материјали и со дизајн кои ќе ја надополни бањата.

100% турски памук, за најдобро чувство наспроти кожата

Памукот се користи со векови поради своите неверојатни карактеристики, што го прават идеалниот природен материја од сите, за да дојде во близок контакт со вашата кожа. Антиалергенски, мек, цврст, помек со тек на време, брзо се суши и со голема моќ на впивање, совршен за пешкири. Турскиот памук е помеѓу најдобрите во светот, одгледуван и обработуван со нега со цел да се добие луксузност која ќе ја сакате секој пат кога ќе излезете од бањата.

Премиум квалитет кој трае

Долгите влакна на турскиот памук создаваат цврст, мек материјал кој станува помек со времето. Додека ваквите премиум пешкири се поскапи, тие траат подолго и изгледаат подобро со години, со тек на време, заштедувајќи ви пари.

Dormeo Black Diamond Towel има 530 гр на м2.

Додадете стил во вашата бања

Вашиот дом ви нуди место за опуштање, одморање и уживање. Место кое можете да го направите свое, со удобност и луксузност која го покажува вашиот стил и создава чувство на смиреност. Dormeo Black Diamond пешкирот е преубав и ќе ја истакна бањата со класичен стил.

Две димензии, две бои

Пешкирот е достапен во две димензии, 50х70см и 70х140см и доаѓа во песочна беж и сива боја. Целосно се пере на 40°C и брзо се суши. Дел е од новата Black Diamond линија на Dormeo, за да можете да го надополните изгледот со јорган, прекривка, постелнина, декоративна перница, пешкир, ламба на допир и многу повеќе, носејќи ново ниво на стил и удобност во домот.

Технички карактеристики
Димензија 50x70cm, 70x140cm
Материјал памук, полиестер
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.