Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Секој обожава да излезе од бањата во луксузна бањарка, со чувство на чистина и удобност. Оваа сезона, подарете си себе или на вашите сакани надградба на дневната рутина со додадено задоволство. Оваа бањарка е достапна во две бои, два дизајни и пет големини.

Dormeo Dalia Бањарка
2.190,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Секој обожава да излезе од бањата во луксузна бањарка, со чувство на чистина и удобност. Оваа сезона, подарете си себе или на вашите сакани надградба на дневната рутина со додадено задоволство. Оваа бањарка е достапна во две бои, два дизајни и пет големини.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Едноставното задоволсто на бањарката

Наједноставните задоволства се најдобри, а најлесниот начин е да ги направиш дел од секојдневната рутина. Сега, туширањето може да биде уште полуксузно и поопуштено, благодарение на оваа мека, апсорбирачка бањарка, со стилски дизајн, изработена од 100% природен памук.

Совршениот подарок оваа сезона

Со зимските ноќи кои стануваат сè постудени и подолги, време е да размислите за подарок за себе и саканите, кој ќе го направи вашиот престој во домот уште попријатен. И нема ништо подобро од мека прегратка од чиста, мека и удобна бањарка.

 

Идеална за опуштање во домот

Додека бањарките обично се користат по туширање, првиот пат кога ќе ја облечете оваа мека и удобна Daliа бањарка, многу брзо ќе и најдете и други намени. Идеална е за додека мрзливо уживате во појадокот за викенд, кога се опуштате пред телевизорот по долгиот ден или ако работите од дома. Само облечете ја и веднаш ќе се почувствувате одморени и опуштени.

100% природен памук

Бањарките се изработени од 100% памук, со меки, топли, апсорбирачки влакна кои се вткаени во материјалот кој е неверојатен на допир. Брзо се суши, ангиалергиски и отпорен на прашински грини, оваа памучна бањарка е идеалниот избор за секој со чувствителна кожа или кој сака да се разгали по долг ден.

 

Две бои, два дизајни и пет големини

Dormeo Dalia бањарката е достапна во две опуштени бои, секоја со свој различен стил. Бањарката во беж боја е достапна во S, M и L големини, со два предни џебови и капа, совршена за сушење на косата. Бањарката во сива боја е достапна во L, XL и XXL големина, има предни џебови но наместо капа има јака за поелегантен изглед. Бањарките може да се перат во машина за алишта на 60°C.

 

Дел од ексклузивната Dalia линија

Дел од ексклузивната линија Dormeo Dalia која се состои од бањарка, простирка за бања, корпа за алишта и 3-делен сет додатоци за бања, кои ќе донесат нов изглед на бањата.

 

 

Технички карактеристики
Димензија S, M, L
Материјал 100% cotton
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.