Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Освежете ја бањата со овие висококвалитетни пешкири од новата Dormeo Dalia линија. Изработени од 100% памук за природна, антиалергиска мекост, апсорбција и трајност Достапни во 2 димензии и 3 класични дизајни, во зелена, акфеава и беж боја. Мешајте и комбинирајте ги за да создадете ваш стил кој ќе го направи престојот во бањата уште поудобен.

Dalia Пешкир
Од 490,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Освежете ја бањата со овие висококвалитетни пешкири од новата Dormeo Dalia линија. Изработени од 100% памук за природна, антиалергиска мекост, апсорбција и трајност Достапни во 2 димензии и 3 класични дизајни, во зелена, акфеава и беж боја. Мешајте и комбинирајте ги за да создадете ваш стил кој ќе го направи престојот во бањата уште поудобен.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Нови стилски пешкири

Заменете ги старите пешкири со нови од најновата Dormeo Dalia линија. Лесен начин како да донесете удобност и стил во бањата и да претворите домот во оаза на мирот, каде семејството ќе може да се опушти, одмори и ужива.

Памук за најдобриот квалитет

Памукот е целосно природен материјал кој со векови се цени поради своите неверојатни карактеристики на мекост и цврстина, што го прават идеален материјал за користење во допир со кожата. Антиалергенски, брзо се суши и има одлична апсорбција, поради тоа е совршен за пешкири. Излезете од бањата и уживајте во чувството на меки и свежи влакна, додека се сушите, со луксузот од спа во вашиот дом.

Dormeo Dalia Towel

Три бои, три дизајни, за комбинирање по ваш вкус

Пешкирите се достапни во две димензии, 50x100 и 70x140см и три класични бои, кафеава, беж и зелена.

 • Dormeo Dalia Towel

  Зелена

 • Dormeo Dalia Towel

  Кафеава

 • Dormeo Dalia Towel

  Беж

Дел од ексклузивната Dalia линија

Дел од ексклузивната линија Dormeo Dalia која се состои од бањарка, простирка за бања, корпа за алишта и 3-делен сет додатоци за бања, кои ќе донесат нов изглед на бањата.

Dormeo Dalia Towel
Технички карактеристики
Димензија 50x100cm, 70x40cm
Материјал 100% cotton
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.