Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Photo
Video

Fantasia пешкирот ви дава персонализиран изглед на вашата бања. Направен е од 100% памук. Мек и со неверојатна способност за апсорпција на вода. Се пере на 60°C. Достапен е во 2 бои и 2 димензии: 50x100 см. и 70x140 см.

Dormeo Fantasia Пешкир
Од 390,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Fantasia пешкирот ви дава персонализиран изглед на вашата бања. Направен е од 100% памук. Мек и со неверојатна способност за апсорпција на вода. Се пере на 60°C. Достапен е во 2 бои и 2 димензии: 50x100 см. и 70x140 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уживајте во неверојатно мекиот пешкир

Никој не го сака чувството на стар, крут пешкир. Најновите Dormeo Fantasia пешкири се направени од 100% памук кој обезбедува чувство на мекост и има неверојатна моќ на апсорпција на вода. Природното памучно влакно е долготрајно и хипоалергено, и е идеален за оние кои имаат чувствителна кожа.     

Елегантен дизајн за едноставно одржување

Мекиот и топол Fantasia пешкир е достапен во две бои - беж и тиркизна. Се пере на 60°C и е достапен во 2 димензии: 50 x 100 см и 70 x 140 см.

Освежете ја вашата бања со новата Fantasia колекција

Dormeo ви ја претставува новата Fantasia колекција специјализирана за додатоци за во бањата. Fantasia колекцијата ви нуди голем избор на производи. Создадете комплетен персонализиран изглед во вашата бања со Fantasia пешкирите, бањарките, простирките, кошницата за алишта и завесата.  

Технички карактеристики
Материјал 100% cotton
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star