Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

Dormeo GO! Пешкир за патување 110X160см

Photo
Video

Преубав пешкир за патување, со димензија 110x160см, изработен од мек, траен памук кој впива и брзо се суши. Лесен е, со практична големина и ќе зафаќа многу малку простор во вашиот куфер, ранец или торба за вежбање, а во исто време ќе ви обезбеди максимална хигиена и удобност. Прекрасен дизајн со сина, бела и жолта боја. Спакуван како идеален подарок за саканите, со мотиви со срце.

Dormeo GO! Пешкир за патување 110X160см
1.190,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-559
Stock: 8
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Преубав пешкир за патување, со димензија 110x160см, изработен од мек, траен памук кој впива и брзо се суши. Лесен е, со практична големина и ќе зафаќа многу малку простор во вашиот куфер, ранец или торба за вежбање, а во исто време ќе ви обезбеди максимална хигиена и удобност. Прекрасен дизајн со сина, бела и жолта боја. Спакуван како идеален подарок за саканите, со мотиви со срце.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Кажете збогум на огромните пешкири кои ги носите со вас на патување

DormeoGO! Пешкирот за патување е совршен за да го понесете на одмор, кампување, на базен, на плажа, на вежбање или секаде каде што ќе ви биде потребен висококвалитетен, пешкир кој брзо се суши и зафаќа многу малку простор.

Изработен од памук за квалитет и удобност

Најдобрите пешкири се изработени од 100% природен памук, поради својата мекост и висока впивливост. Памукот, исто така, е природен антиалергиски и антистатичен материјал, што го прави идеален за сите со чувствителна кожа кои не го сакаат чувството при допир на синтетички материјали. Целосно се пере во машина на температура од 60°C.

Дизајниран за да се суши брзо и да зафаќа малку простор

Уникатниот дизајн на овој пешкир за патување значи дека ги добивате сите предности на класичен голем пешкир, во димензија од 110х160см, во стилско пакување, кој може да се завитка да зафаќа малку простор.

  • Одличен за на плажа, брзо се суши и на него не се лепи песок
  • Понесете го во теретана во мал ранец
  • Совршен за кампување или планинарење, каде просторот и тежината се важни
  • Ставете го бебешката торба за да ви послужи како подлога за играње
  • Чувајте го во автомобилот за секакви потреби

 

Практичен и стилски

Овој Пешкир за патување е практичен, со многу намени и пакување кое штеди простор, но, без компромис во стилот. Со линии во сива боја и рамка во жолта и сина боја, Dormeo GO! Пешкирот изгледа толку добро, што ќе можете да го носите и како шал.


Спакуван го нега, подарен со љубов

Овој пешкир е спакуван во еколошка картонска кутија во форма на цилиндар. Пакувањето има прекрасен дизајн со срце што го прави идеален за подарок, за роденден, за Денот на вљубените или секогаш кога ќе посакате да покажете дека некој ви значи.

Технички карактеристики
Димензија 110x160cm
Дормео линија Bath
Дормео програма за тоалет
Материјал 100% cotton

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star