Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Dormeo Сет ленти за над-душек

Photo
Video

Dormeo Лентите за над-душек се сет од 3 ленти кои се наменети за полесно и покомпактно пакување и транспортирање на над-душекот. Тие се изработени од не-еластичен материјал и одговараат на сите димензии. Секоја лента има велкро лепенка за лесно пакување и отпакување.

Dormeo Сет ленти за над-душек
290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
Не е на залиха во моментот. Ќе биде на залиха за најмалку 2 недели.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Dormeo Лентите за над-душек се сет од 3 ленти кои се наменети за полесно и покомпактно пакување и транспортирање на над-душекот. Тие се изработени од не-еластичен материјал и одговараат на сите димензии. Секоја лента има велкро лепенка за лесно пакување и отпакување.

Дознајте повеќе
Детали за производот

За лесно и компактно преместување и чување

Дали го преместувате вашиот над-душек секое утро и имате проблеми со неговото чување преку ден? Дали сакате да го преместите вашиот над-душек или да го понесете на одмор со вас и поради тоа имате потреба компактно да го спакувате? Сега можжете, со новите Dormeo Ленти за над-душек.

Практично спакувајте го секој над-душек

Dormeo Лентите за над-душек се изработени од не-еластичен материјал во сина боја. Должината на лентите е дизајнирана на начин тие да одговараат на завиткан над-душек без разлика на должината и висината (од 90x200x3 см до 200x200x6 см).

Велкро лепенки за лесно ракување

Сетот вклучува 3 дела за да можете компактно да го спакувате вашиот над-душек. Секоја лента има специјална велкро лепенка која цврсто ќе го држи над-душекот и нема да го оштети.

Технички карактеристики
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници работат до 19 ч.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома