Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за неа

Специјална понуда со производи кои им се најомилени на нашите купувачки.

-65%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Gymbit 6Abs Shaper Фитнес апарат

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Зајакнете и обликувајте ги стомачните мускули за само 20 минути дневно без труд. Овој апарат ја користи технологијата на електро - мускулна стимулација, која се користи во спротската медицина и центрите за рехабилитација со децении. Користете го за тонирање на мускулите, рехабилитација или пак како дополнување на вежбите кои веќе ги правите.

 • Обликувајте ги абдоменалните мускули за само 20 минути дневно.
 • Комбинација од мускулен тренинг и регенерациј.
 • Комбинирајте го со вежбање за уште подобри резултати.
 • Користете го за релаксирачка масажа.
Gymbit 6Abs Shaper Фитнес апарат
1.890,00 ден.
1.701,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-554
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Зајакнете и обликувајте ги стомачните мускули за само 20 минути дневно без труд. Овој апарат ја користи технологијата на електро - мускулна стимулација, која се користи во спротската медицина и центрите за рехабилитација со децении. Користете го за тонирање на мускулите, рехабилитација или пак како дополнување на вежбите кои веќе ги правите.

 • Обликувајте ги абдоменалните мускули за само 20 минути дневно.
 • Комбинација од мускулен тренинг и регенерациј.
 • Комбинирајте го со вежбање за уште подобри резултати.
 • Користете го за релаксирачка масажа.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Зајакнете и обликувајте ги стомачните мускули за само 20 минути дневно

6 Abs Shaper апаратот ја користи технологијата на електро - мускулна стимулација, која се користи во спротската медицина и центрите за рехабилитација со децении. Користете го за тонирање на мускулите, рехабилитација или пак како дополнување на вежбите кои веќе ги правите.

Употребувајте го Gymbit 6 Abs Shaper апаратот за:

 • Обликувајте ги абдоменалните мускули за само 20 минути дневно.
 • Комбинација од мускулен тренинг и регенерациј.
 • Комбинирајте го со вежбање за уште подобри резултати.
 • Користете го за релаксирачка масажа.

Прочитајте што велат дел од задоволните корисници на Gymbit 6abs Shaper

 •  Почнав да го користам Gymbit секојдневно и резултатите беа видливи речиси веднаш. 

  Patrice O.

 •  Со Gymbit можам во исто време да гледам ТВ и да ги обликувам стомачните 

  Phil C.

 •  Со Gymbit можам беспрекорно да ги извршувам сите семејни обврски а тоа да не ми попречува во моите вежби. 

  John G.

 •  Кога почнав да го употребувам Gymbit, почнав да ги забалежувам стомачните, тие дефинитивно не беа тука пред една недела. 

  Rosane C.

Широка примена во спортската медицина

EMS технологијата веќе се применува во спортската медицина и во центрите за рехабилитација за намалување на болките во мускилте и за нивно побрзо закрепнување. Gymbit 6 Abs Shaper има специјално дизајнирани EMS подлоги за да ги третира мускулите и побрзо да дојдете допосакуваните резултати.

Препорачан од голем број лични тренери

 Моите клиенти постојано ме прашуваат: кој е најдобриот начин за обликување секси тело.

Gymbit помага во подобрување на резултатите од вежбите. Лесен е, преносив, а вие впрочем ги гледате резултатите.
 

Colby S. Личен тренер

Одличен на начин на зголемување на интензитетот на вежбите

6Abs Shaper можете да го користите додека пешачите, трчате или вежбате со цел да го подобрите ефектот од вежбите. Овој апарат ги таргетира мускулните влакна кои активираат дополнителни мускули во вашето тело.

 • Ги тонира, обликува и зајакнува абдоменалните мускули.
 • Ја зголемува вашата сила и издржливост.
 • Ја зголемува мускулната маса.

Правете ги вообичаените вежби, но сега со побрзи резултати.

Безжичен и лесно пренослив - можете да го користите секаде

6Abs Shaper е безжичен и лесно пренослив, па вие можете да го користите во секое време и на секое место.

5 различни програми со прилагодливи нивоа на отпор

6 Abs Shaper има 5 различни програми за вежбање кои ви овозможуваат да го зголемувате отпорот и интензитетот на вежбањето во фази. 6Abs Shaper е соодветен за сите, почетници и професионалци, мажи и жени.

Наместете и користете го со само еден допир

6Abs Shaper е целосно безбеден и удобен. Тој е едноставен за употреба и се мести со само еден допир. Само прикачете ги меките гел перничиња и подготвени сте. По 20 минути апаратот автоматски се исклучува.

Дополнителни информации

Технички карактеристики:

 • 1 x GYMBIT 6ABS Shaper
 • 1 x пар гел подлоги
 • 1 x 3V - CR2032 батерии (вклучени)
 • 5 различни програми за вежбање
 • 10 нивоа на интензитет
 • Димензии: 46 x 24 x 39 см.
 • Автоматско исклучување по 20 мин.
 • Безжичен
Технички карактеристики
Димензија 46 x 24 x 39 см.
Дополнителни информации Моќност: 1 x 3 V CR2032 батерија (вклучена)
Дополнителни карактеристики Автоматско исклучување по 20 мин.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star