Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Gymbit Ab Slim Flex Фитнес справа

Photo
Video
-50%

Вежбајте и оформете фантастични стомачни мускули со помош на Gymbit Ab Slim Flex, справа која генерира отпор при движења нагоре и надолу. Удвојувајќи ги интензитетот и обезбедувајќи ви ги посакуваните резултати брзо и едноставно.

 • Ги активира абдоменалните мускули
 • Го удвојува интензитетот на редовните вежби
 • 3 нивоа на отпор
 • Наједноставен начин на намалување на масните наслаги околу стомакот
 • Целосна поддршка на ’рбетот за да спречите повреда
 • Поддршка на вратот и грбот
Gymbit Ab Slim Flex Фитнес справа

Редовна цена: 4.990,00 ден.


Специјална цена: 2.490,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
Stock: 7
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Вежбајте и оформете фантастични стомачни мускули со помош на Gymbit Ab Slim Flex, справа која генерира отпор при движења нагоре и надолу. Удвојувајќи ги интензитетот и обезбедувајќи ви ги посакуваните резултати брзо и едноставно.

 • Ги активира абдоменалните мускули
 • Го удвојува интензитетот на редовните вежби
 • 3 нивоа на отпор
 • Наједноставен начин на намалување на масните наслаги околу стомакот
 • Целосна поддршка на ’рбетот за да спречите повреда
 • Поддршка на вратот и грбот
Дознајте повеќе
Детали за производот

Прекрасни стомачни мускули

Искористете го максималниот ефект од секоја вежба со Gymbit Ab Slim Flex, справа која најбрзо ги обликува вашите абдоменални мускули!

Справа со која ќе се фокусирате на она кое им е потребно на:

 • Duoflex технологија која го удвојува интензитетот и обезбедува побрзи резултати за помалку време
 • 360° движења на ротирачко седиште;
 • Заштита од повреди

1 вежба за стомачни мускули = 2 вежби за стомачни мускули

Најзначајна карактеристика на Gymbit Ab Slim Flex е “Duo-Flex” технологијата. Ова значи дека отпорот се генерира при движење нагоре и при движење надолу, удвојувајќи го интензитетот и гарантирајќи резултати за многу пократок временски период.

Односно, правите 1 вежба за стомачни мускули, а добивате ефект како да сте направиле 2!

Со ротирачко седиште и рачки за 360° вежби

Gymbit Ab Slim Flex има странични рачки и ротирачко седиште.

Ова ви овозможува да ги обликувате и зајакнете и страничните мускули.

Нема ништо подобро од традиционалните вежби за стомачни мускули

Gymbit Ab Slim Flex обезбедува таргетирани вежби во абдоменалниот дел од телото. За разлика од вежбите за стомачни мускули во кои ја користите гравитацијата за да се спуштите наназад, а стомачните мускули ги користите за да се кренете повторно, со оваа справа мора да ги искористите абдоменалните мускули додека се спуштате поради заоблениот заден дел кој е поврзан со 3 ластици за отпор.

Па така, ја притискате справата надолу додека се спуштате, и потоа ги користите стомачните мускули за да се поткренете.

Само 10 минути дневно

Интензитетот на вежбите со двоен отпор и ротирачкото седиште со движење од 360° ќе ви помогнат да го тонирате и зацврстите горниот дел од телото за само 10 минути дневно.

Со 3 нивоа на отпор, Gymbit Ab Slim Flex е одлична справа за почетници и за професионалци.

Повеќе можности за ефикасни вежби

Gymbit Ab Slim Flex ви нуди голем број на можности за вежби на неколку нивоа.

Поддршка за главата и вратот за безбедни и удобни вежби

Gymbit Ab Slim Flex им дава на вашиот врат и глава соодветна поддршка и удобност додека вежбате.

Gymbit Ab Slim Flex е наједноставен начин да ги тонирате абдоменалните мускули брзо и ефикасно!

Технички информации

 • 3 нивоа на отпор
 • поддршка на грбот и вратот
 • Duoflex технологија = 2 x интензитет
 • максимална тежина: 120 кг.
Технички карактеристики
Максимална тежина на корисник 120 kg
Тежина 5,6kg

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star