Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за неа

Специјална понуда со производи кои им се најомилени на нашите купувачки.

-65%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Gymbit Bodyshaper Гел подлоги

Photo
Video

Повеќенаменски ЕМС гел перничиња во форма на пеперутка кои можат да се користат за тонирање на сите мускулни групи на телото - рацете, нозете, бутовите, мускулите на задникот, стомакот, грбот итн. Перничињата се 100% безбедни, удобни и едноставни за местење.

Gymbit Bodyshaper Гел подлоги
290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Повеќенаменски ЕМС гел перничиња во форма на пеперутка кои можат да се користат за тонирање на сите мускулни групи на телото - рацете, нозете, бутовите, мускулите на задникот, стомакот, грбот итн. Перничињата се 100% безбедни, удобни и едноставни за местење.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Наменети за сите групи на мускули за нивно ефикасно обликување

BodyShaper перничињата нудат електро - магнетна стимулација на сите групи на мускули во вашето тело.

Меки, флексибилни и 100% безбедни

BodyShaper гел перничињата се меки, флексибилни и удобни - совршено се прилагодуваат на обликот на мускулите. Системот е 100% безбеден. Потребно е да ги менувате на секои 30-40 сесии.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star