Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за неа

Специјална понуда со производи кои им се најомилени на нашите купувачки.

-65%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Liveactive Hot Shapers Хеланки за слабеење

Photo
Video
-60%

Хеланки за слабеење и тонирање кои ви овозможуваат да се потите 4 пати побрзо. Hot Shaper ви овозможува:

 • да ослабете
 • да изгубите во обем во половината, стомакот и колковите
 • да ја зголемите основната температура на телото
 • да го подобрите вашето здравје
Liveactive Hot Shapers Хеланки за слабеење

Редовна цена: 2.490,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Хеланки за слабеење и тонирање кои ви овозможуваат да се потите 4 пати побрзо. Hot Shaper ви овозможува:

 • да ослабете
 • да изгубите во обем во половината, стомакот и колковите
 • да ја зголемите основната температура на телото
 • да го подобрите вашето здравје
Дознајте повеќе
Детали за производот

До најдобра физичка форма во вашиот живот со потење!

Доколку сакате да ослабете без да морате напорно да вежбате, ние имаме начин на кој тоа многу лесно ќе го постигнете! Најновиот производ Hot Shaper ви овозможува:  

 • да ослабете
 • да изгубите во обем во половината, стомакот и колковите
 • да ја зголемите основната температура на телото
 • да го подобрите вашето здравје

Слабејте 4 пати побрзо додека пешачите, се одмарате или ги вршите секојдневните домашни обврски

Hot Shapers се фитнес хеланки кои можете да ги носите секој ден. Дизајнирани со Neotex технологијата која ја зголемува основната температура на вашето тело, вие ќе се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните домашни обврски... или едноставно додека одмарате или гледате телевизија. Со Hot Shapers, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека!

Панталоните ви остануваат суви додека согорувате калории

Neotex ткаенината е мека и лесна, па вие ќе можете да ја носите и под гардеробата без воопшто да се забележува. Внатрешната ткаенина овозможува телесната температура да се зголемува и повеќе да се потите, додека пак надворешната ја апсорбира влагата и секогаш ќе бидете суви.

Елиминирајте ги штетните токсини и подобрете го вашето здравје

Потењето покрај тоа што ви овозможува да ја намалите тежината, исто така и ги елиминира штетните токсини кои се таложат под кожата. Со Hot Shapers, можете лесно да се ослободите од токсините, подобрувајќи го здравјето.

Дополнителни информации

Како функционираат Hot Shapers?

Ја зголемуваат температурата со иновативниот Neotex

Hot Shapers делуваат со тоа што ја зголемуваат основната телесна температура кога ќе дојдат во контакт со вашата кожа. Како што температурата расте, вие повеќе ќе се потите и ќе слабеете, ќе го тонирате делот околу половината и колковите и ќе го прочистите телото од штетните токсини.

Идеален додаток за здрав начин на живот

За најдобри резултати, комбинирајте ги овие хеланки со здрав начин на исхрана и внесување на многу течности.

Подобри резултати со почеста употреба

Колку почесто ги носите Hot Shapers, толку резултатите ќе бидат многу подобри. Идеални се да ги носите додека вежбате или додека седите пред компјутер. Hot Shapers можете да ги носите за време на секоја ваша активност без оглед на тоа за што станува збор, затоа што тие се незабележливи, а вие ќе останете суви, никој нема ни да знае дека ги носите.

Технички карактеристики
Димензија S - 4XL
Материјал најлон, неопрен, полиестер

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star