Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Hot Shapers Долги хеланки за слабеење

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-90%

Овие хеланки се дизајнирани со најновата Neotex паметна технологија која ја зголемува температурата на телото со што се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните обврски... или пак едноставно одмарате или гледате телевизија!

Hot Shapers Долги хеланки за слабеење

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 299,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-554
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Овие хеланки се дизајнирани со најновата Neotex паметна технологија која ја зголемува температурата на телото со што се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните обврски... или пак едноставно одмарате или гледате телевизија!

Дознајте повеќе
Детали за производот

Дојдете до посакуваниот облик на телото!

Сакате ли да ослабете без да треба да почнете со исцрпувачки вежби? Ви ги претставуваме долгите хеланки од Hot Shapers со кои ќе можете:

  • да слабеете
  • да ја обликувате половината, стомакот и колковите
  • да ја зголемите температурата на телото и повеќе да се потите

Слабејте 4 пати побрзо

Овие хеланки се дизајнирани со најновата Neotex паметна технологија која ја зголемува температурата на телото со што се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните обврски... или пак едноставно одмарате или гледате телевизија!

Хеланките остануваат суви додека согорувате калории

Neotex паметната ткаенина е мека и лесна, па може да ја носите и под гардеробата и никој нема да ја забележи. Внатрешната ткаенина ја зголемува температурата и причинува повеќе да се потите, додека надворешната ткаенина ја апсорбира влагата и останува сува.

Елиминирајте ги штетните токсини и подобрете го вашето здравје

Потењето не само што ви помага да ослабете, туку и ги елиминира штетните токсини кои се таложат под вашата кожа. Со Hot Shapers хеланките, можете лесно да ги исфрлите тие токсини и да го подобрите вашето здравје.

Дополнителни информации

Како делуваат:

Зголемете ја основната температура на телото благодарение на иновативната Neotex технологија

Hot Shapers хеланките ја зголемуваат основната температура на телото кога ќе дојдат во контакт со вашата кожа. Како што расте температурата, така вие се повеќе се потите, истовремено намалувајќи ги масните наслаги, обликувајќи го вашето тело и исфрлајќи ги штетните токсини.

Идеален додаток на здравата исхрана и животниот стил

За максимални резултати, секојдневно комбинирајте ги Hot Shapers хеланките со здрава исхрана и здрав начин на живот.

Технички карактеристики
Димензија S - 4XL
Материјал најлон, неопрен, полиестер
Се пере во машина рачно перење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star