Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Gymbit Focus P1 Лента за трчање

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Gymbit моторизираната лента за трчање focus p1 ќе ви овозможи големо задоволство при постигнување на било која од вашите фитнес цели. Големиот ЛЦД екран покажува брзина, дистанца, време, калории и пулсот на раката. Тој има 12 претходно подготвени паметни спортски програми и 3 копчиња за инстант брзини. Лесен е за користење и лесен е за чување. Максимална дозволена тежина на корисникот: 120 кг.

Gymbit Focus P1 Лента за трчање
23.990,00 ден.
Цена на рати: 12 x 1999.17 ден
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-554
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Gymbit моторизираната лента за трчање focus p1 ќе ви овозможи големо задоволство при постигнување на било која од вашите фитнес цели. Големиот ЛЦД екран покажува брзина, дистанца, време, калории и пулсот на раката. Тој има 12 претходно подготвени паметни спортски програми и 3 копчиња за инстант брзини. Лесен е за користење и лесен е за чување. Максимална дозволена тежина на корисникот: 120 кг.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Забрзајте го темпото со GymBit Motorized Treadmill Focus P1!

Не е важно дали сте професионалец или пак почетник, оваа лента за трчање ќе ви даде целосна контрола врз вашите фитнес цели.

Започнете!

 • 2HP мотор
 • Наклон од 0-12 степени
 • Прилагодлива мека облога која го амортизира притисокот
 • Мек систем за заштита на зглобовите
 • Голема површина за безбедно, стабилно и самоуверено трчање
 • Тивок систем со каиш
 • 12 однапред наместени програми
 • Едноставен екран
 • EKG сензори за пулс на рачките
 • Дел за контрола на брзината кој е поставен на рачката
 • Дел за контрола на наклонот
 • Се склопува
 • Тркала за лесен транспорт
 • 1.0 HP мотор (максимум: 2.0 HP)
 • Вградени тркала за лесно складирање и подвижност
 • Рачно склопување
 • LCD екран
 • 3 копчиња за брзо менување на брзината
 • 12 програми
 • Безбедносно копче за прекинување на работата на лентата
Технички карактеристики
Димензија преклопено: 64 x 55 x 137 см.;
Дополнителни карактеристики површина на лентата за трчање: 110 - 40 см.; копче за брзо запирање
Максимална тежина на корисник 120 kg
Моќност 1,0 - 1,5 HP
Опсег на брзина 0,8 - 12 km/h
Опсег на косина 0-12%
Програма за вежбање 12
Тежина 120 kg
Тркала за транспорт Да
Фунцкии на екран брзина, време, калории, пулс, растојание

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

ane

www.topshop.com.mk

:)
super (Y)

1 производ(и)

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома