Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

MeMove Еластични ленти (сет од 5 пар.)

Photo
Video

MeMove Еластичните ленти имаат 5 различни нивоа на отпор. Нивото 1 е наједноставно и во исто време, може да се користи на најразлични начини. Можете постепено да го зголемувате нивото, според тоа како се чувствувате. Нивната употреба е одлична за почетници и напредни корисници.

MeMove Еластични ленти (сет од 5 пар.)
980,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-559
Stock: 1
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

MeMove Еластичните ленти имаат 5 различни нивоа на отпор. Нивото 1 е наједноставно и во исто време, може да се користи на најразлични начини. Можете постепено да го зголемувате нивото, според тоа како се чувствувате. Нивната употреба е одлична за почетници и напредни корисници.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Зошто да ги изберете MeMove еластичните ленти? 

За разлика од лентите кои се со форма на јамка, овие ленти MeMove се прилагодуваат за да одговараат на секоја нога, рака, позиција и вид на вежба.

Предностите на вежбање MeMove еластичните ленти

Лентите се лесни и секој може да си ги дозволи, флексибилни се и се прилагодуваат на вашето тело, па ќе можете да се истегнувате на секаков начин како и да се загревате. Ако сакате да се фокусирате на градење на мускулна маса, започнете со повисоко ниво на отпор.

Дизајнот на MeMove еластичните ленти

Лентите се дизајнирани да се користат во различни големини, но, треба да се потрудите за да имате користи и напредок.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star