Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Овој MeMove Тег со рачка ќе ви помогне на одличен начин да го зголемите нивото на вежбање. Вклучете го во вежбањето и согорете повеќе калории за помалку време. Брзо ќе ја зголемите кондицијата и мускулите.

MeMove Тег со рачка
980,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-559
Stock: 2
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Овој MeMove Тег со рачка ќе ви помогне на одличен начин да го зголемите нивото на вежбање. Вклучете го во вежбањето и согорете повеќе калории за помалку време. Брзо ќе ја зголемите кондицијата и мускулите.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Зголемете ја издржливоста со MeMove Тегот со рачка

Зошто да го имате MeMove Тегот со рачка?

Вежбањето со ваков тег ќе ја зголеми вашата флексибилност. Ако го вклучите во вашата рутиа на вежбање, ќе добиете вежбање со висок интензитет. MeMove Тегот со рачка е ефикасна тежина со која ќе ја зајакнете цврстина на мускулите.

Дизајнот на MeMove Тегот со рачка

MeMove Тегот со рачка е ергономски дизајниран за правилно држење и дополнителна удобност за време на вежбањето. Достапен со различна тежина 3 кг, 6 кг и 8 кг. MeMove Тегот со рачка е совршениот придружник кога станува збор за вежбање со тежина.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star