Нема производи во вашата кошничка.

Memove Еластична лента

Photo
Video

Вежбајте каде и да сте со оваа достапна и лесно преносна лента за вежбање. Изведувајте стотици различни движење и вежби за да ги надополните вежбањето, тонирањето на мускулите или да ја зголемите мобилноста.

Memove Еластична лента
500,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-559
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Вежбајте каде и да сте со оваа достапна и лесно преносна лента за вежбање. Изведувајте стотици различни движење и вежби за да ги надополните вежбањето, тонирањето на мускулите или да ја зголемите мобилноста.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Зошто MeMove Еластични ленти?

Еластичните ленти со отпор се изработени од природна, еколошка и висококвалитетна латекс лента. Мек е и прилгодлив на секој интензитет и стил на вежбање.

Предностите од вежбањето со ленти

Не го трошете тешко заработеното време и пари на членства во фитнес центри и започнете со вежбање денес. Создавањето нови навики никогаш не било полесно со оваа практична лента, која ќе стане омилен дел од вашата фитнес рутина.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star