Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

Memove Сет тегови за раце и нозе

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Без разлика дали вежбате јога, трчате, вежбате аеробик, пилатес, пешачите, патувате, вежбате дома итн., овој сет од Memove ќе го надополни вашето вежбање. Теговите за раце и нозе ќе ви овозможат да се фокусирате на отпор на рацете, да ги зајакнете и тонирате мускулите или да ги согорите мастите додека вашите раце се слободни. Додадете го овој дополнителен отпор за да согорите поголем број на калории.

Memove Сет тегови за раце и нозе
2.380,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-559
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Без разлика дали вежбате јога, трчате, вежбате аеробик, пилатес, пешачите, патувате, вежбате дома итн., овој сет од Memove ќе го надополни вашето вежбање. Теговите за раце и нозе ќе ви овозможат да се фокусирате на отпор на рацете, да ги зајакнете и тонирате мускулите или да ги согорите мастите додека вашите раце се слободни. Додадете го овој дополнителен отпор за да согорите поголем број на калории.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Удобни и ефикасни се зборовите со кои ќе ги опишеме овие тегови

Зошто да поседувате Memove Тегови за раце и нозе?

Може да ги носите додека изведувате различни спортови како јога, трчање, аеробик, пилатес, пешачење, патување, вежбање дома итн. Исто така, може да ги носете на рацете и нозете за тонирање или за истегнување по вежбањето.

Дизајнот на MeMove теговите за раце и нозе

Овие тегови се изработени од траен и мек силикон. Деловите од висококвалитетен не’рѓсоувачки челик се удобно и лесно се вадат, лесно се чистат, отпорни се на пот и мириси. Тежат секое по 0,5 кг.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star