Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 
Photo
Video

MeMove Јога коцките се специјално изработени за да можете да ги изведувате дури и најсложените јога пози. Овие коцки се совршени за зголемување на опсегот на движење додека во исто време ќе ви овозможат да ги истегнете и продлабочите вашите истегнувања. Претворете се во јога гуру со овие коцки од MeMove.

MeMove Јога коцки
980,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-559
Stock: 1
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

MeMove Јога коцките се специјално изработени за да можете да ги изведувате дури и најсложените јога пози. Овие коцки се совршени за зголемување на опсегот на движење додека во исто време ќе ви овозможат да ги истегнете и продлабочите вашите истегнувања. Претворете се во јога гуру со овие коцки од MeMove.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Неверојатен баланс, само со MeMove Јога коцките

Зошто да ги изберете MeMove Јога коцките?

Јога коцките се нверојатни и одговараат на секој вид јога. Дома, по работа, надвор. Можете да ги користите за сите јога пози кои обично ги практикувате.

Што се MeMove Јога коцките?

Нивниот облик ги прави соодветни за почетници, па сè до напредни корисници. MeMove Јога коцките се безбедни и за напредните пози и ви овозможуваат поддршка за секоја поза која ќе сакате да ја направите.

Материјал на MeMove Јога коцките

Изработени за дополнителна поддршка, овие цврсти и трајни јога коцки се направени од ЕВА пена со висока густина и нелизгачка површина. MeMove Јога коцките тежат само 100гр и имаат одличен облик што ги прави лесни за носење со вас.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star