Нема производи во вашата кошничка.

MeMove Јога подлога за вежбање

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Кога ќе помислите на јога, веднаш помислувате и на јога подлога за вежбање. MeMove Подлогата за вежбање е најдобриот избор кога станува збор за подлога која ќе го одвоите телото од подот и ќе ја зачува енергијата и топлината. 

MeMove Јога подлога за вежбање
1.890,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-559
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Кога ќе помислите на јога, веднаш помислувате и на јога подлога за вежбање. MeMove Подлогата за вежбање е најдобриот избор кога станува збор за подлога која ќе го одвоите телото од подот и ќе ја зачува енергијата и топлината. 

Дознајте повеќе
Детали за производот

MeMove Јога подлогата за вежбање е најудобносто искуство за сите нивоа на вежбање јога.

Зошто да ја поседувате MeMove Јога подлогата за вежбање?

Оваа јога подлога ќе направи вистинска промена за вашата безбедност. Вистинската јога алатка ќе го олесни вежбањето и ќе го направи поудобно. MeMove Јога подлогата за вежбање ќе ви помогне да го постигнете тоа што ќе го посакате. 

Дизајнот на MeMove Јога подлогата за вежбање

Изработена од висококвалитетен материјал, оваа подлога е специјално дизајнирана за оптимална удобност и поддршка за време на вежбањето. Практичната прерамка е вклучена за да ја чувате вашата подлога цврсто завиткана, што во комбинација со лесниот дизајн на подлогата, го прави чувањето и носењето многу полесно. Димензии: 183см должина - ́60см ширина и 1 см висина.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star