Нема производи во вашата кошничка.

ПЕТОК 13

ПЕТОК 13 - Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

до -53%
 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Наградете се себеси и вашите колкови, по вежбањето, со вежби за истегнување на колковите. Со користење на Јога прстенот имате одличен начин да ги корегирате згрбавените рамена, поради начинот на кој седите на работа. Набавете си ја оваа совршена алатка и заборавате на професионалните масажи, бидејќи овој прстен ќе направи чуда за вашето тело.

MeMove Јога прстен
1.890,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-559
Достапно на залиха. Време на испорака: 10 до 17 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Наградете се себеси и вашите колкови, по вежбањето, со вежби за истегнување на колковите. Со користење на Јога прстенот имате одличен начин да ги корегирате згрбавените рамена, поради начинот на кој седите на работа. Набавете си ја оваа совршена алатка и заборавате на професионалните масажи, бидејќи овој прстен ќе направи чуда за вашето тело.

Дознајте повеќе
Детали за производот

MeMove Јога прстенот е задолжителна алатка за безгрижно јога вежбање

Зошто да го изберете MeMove Јога прстенот?

Овој прстен е најефикасен за истегнување на грбот и ќе ви овозможи подобар баланс, флексибилност и цврстина на јадрото. Тензијата во грбот, градите и ‘рбетот веќе нема да ви бидат проблем, само земете го овој прстен и започнете ја вашата јога рутина со самодоверба дека ќе успеете да се истегнете повеќе од обичност.

Материјал на MeMove Јога тркалото

Оваа јога алатка е изработена од висококвалитетен материјал, што ја прави цврста, безбедна и удобна за сите јога рутини.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.