Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Жешки попусти до 80%

Најголема летна распродажба. Цени какви што сме немале никогаш досега!

Цени какви што сме немале никогаш досега!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Storm Vac Правосмукалка

Photo
Video
-50%

Rovus Storm Vac е правосмукалка дизајнирана за побрзо чистење на вашиот дом. Можете да ја менувате од исправена во рачна употреба со едноставен клик. Дизајнот ја прави лесна за маневрирање, додека пак големата усисна моќ обезбедува темелно чистење на секаков вид на нечистотии.

Rovus Storm Vac Правосмукалка

Редовна цена: 4.980,00 ден.


Специјална цена: 2.490,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Rovus Storm Vac е правосмукалка дизајнирана за побрзо чистење на вашиот дом. Можете да ја менувате од исправена во рачна употреба со едноставен клик. Дизајнот ја прави лесна за маневрирање, додека пак големата усисна моќ обезбедува темелно чистење на секаков вид на нечистотии.

Дознајте повеќе
Детали за производот

За овој производ е достапна ПРЕМИУМ Дополнителна гаранција. Повеќе за Премиум гаранцијата, дознајте ТУКА.

Комбинација на моќта на стандардните и рачните правосмукалки

Без оглед на тоа што треба да исчистите, дали станува збор за теписи или пак дрвени подови, плочки, или ѕидови, Rovus Storm Vac е одлична за вас. Таа ќе го олесни вашиот живот и начинот на кој го одржувате домот!

Rovus Storm Vac

Едноставна промена од редовна исправена правосмукалка и рачна правосмукалка

Со Rovus Storm Vac вие едноставно ќе го исчистите секој агол од вашиот дом. Доколку ја поставите во исправена положба, ќе ја искористите нејзината неверојатна моќ на всмукување за да исчистите трошки од подот, влакна како и прашина.

Со едноставен клик, можете да ја ослободите долгата рачка и Storm Vac брзо ќе се трансформира во рачна правосмукалка со која ќе можете да ги исчистите полиците или мебелот.

 • Rovus Storm Vac

  Исправена правосмукалка со тркала со која ќе ги соберете нечистотиите од сите подни површини.

 • Rovus Storm Vac

  Рачна правосмукалка, за чистење на мебел и завеси, наткасни, автомобили и друго.

HEPA филтер со кој вашиот дом ќе биде поздрава средина за живот

Rovus Storm Vac нема ќеси и има HEPA филтер и сад за нечистотии. Таа ефикасно ги заробува и најмалите честички кои предизвикуваат алергии, како што се прашински грини, мувла или првут од домашни миленичиња. На овој начин добивате здрава средина за живеење.

Дополнително, дизајнот без ќеса ќе ви заштеди пари на долгорочен рок, затоа што нема да треба да купувате дополнителни ќеси и садот може лесно да се мие под вода.

Rovus Storm Vac

Комплетно решение за почист и поздрав дом

Rovus Storm Vac нуди и дополнителни бенефити, кои ќе го олеснат секојдневното одржување на домот:

 • Rovus Storm Vac

  Лесна за пренесување низ домот или по скалите.

 • Rovus Storm Vac

  Сад за нечистотии едноставен за чистење.

 • Rovus Storm Vac

  Едноставно склопување и расклопување ви нуди едноставно менување од класична во рачна правосмукалка со која ќе ги заробите и најситните честички.

 • Rovus Storm Vac

  Долг кабел за чистење на поголем простор, па нема да мора често да ја префрлатеод еден на друг штекер.

Дополнителни информации

Во сетот добивате:

 • Rovus Storm Vac со HEPA филтер
 • Основна четка
 • Дополнителна рачка
 • Млазница
 • Триаголна четка
Rovus Storm Vac
Технички карактеристики
Дополнителни информации Моќност: 600W,
Напон: 220~240V - 50-60Hz

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star