Нема производи во вашата кошничка.

Rovus Storm Vac V2 Правосмукалка - бела

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Rovus Storm Vac е правосмукалка дизајнирана за брзо чистење на домот. Има повеќенаменски дизајн и можете да ја користите како рачна или вертикална правосмукалка. Дизајнот ја прави лесна за управување, додека пак големата всмукувачка моќ обезбедува темелно чистење на секаков вид на нечистотии.

Rovus Storm Vac V2 Правосмукалка - бела
5.780,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-559
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Rovus Storm Vac е правосмукалка дизајнирана за брзо чистење на домот. Има повеќенаменски дизајн и можете да ја користите како рачна или вертикална правосмукалка. Дизајнот ја прави лесна за управување, додека пак големата всмукувачка моќ обезбедува темелно чистење на секаков вид на нечистотии.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Искористете ја моќта на класична и рачна правосмукалка

Што и да треба да исчистите, од теписи до теписони или подови, плочки и вентилатори, Rovus Storm Vac е тука за вас.

Правосмукалка која е лесна и на тежина и за управување ви ги обезбедува сите предности на класичните правосмукалки додека во исто време ви нуди и практично и ефикасност за да го совладате секој неред. Заборавете на гломазните правосмукалки, метли и други алатки, со Rovus Storm Vac ќе го поедноставите вашиот живот и ќе го намалите напорот кој ви е потребен за да го исчистите домот!

Rovus Storm Vac V2

Брзо променете од вертикална во рачна рпавосмукалка

Со Rovus Storm Vac правосмукалката, лесно ќе се справите со сите задачи во чистењето, во секој агол од домот. Како вертикална правосмукалка ќе можете да се потпрете на моќната моќ на всмукување. А благодарение на леснотијата за управување,  лесно ќе ги исчистите трошките под маста во кујната или влакната од бањата.

Со притискање на едно копче, можете да ја извадите долгата рачка и Storm Vac брзо ќе се трансформира во рачна правосмукалка. Со неа можете да ги чистите кујнските површини, полиците со книги или вашата омилена фотелја.

 • Rovus Storm Vac V2

  Исправена правосмукалка со тркала со која ќе ги соберете нечистотиите од сите подни површини. 

 • Rovus Storm Vac V2

  Рачна правосмукалка, за чистење на мебел и завеси, наткасни, автомобили и друго.

ХЕПА филтер со кој вашиот дом ќе биде поздрава средина за живеење

Rovus Storm Vac нема ќеси и има ХЕПА филтер и сад за нечистотии. Таа ефикасно ги заробува и најмалите честички кои предизвикуваат алергии, како што се прашински грини, мувла или првут од домашни миленичиња. На овој начин добивате здрава средина за живеење.

Дополнително, дизајнот без ќеси ќе ви заштеди пари на долг рок, затоа што нема да да купувате дополнителни ќеси а садот лесно се мие само со вода.

Rovus Storm Vac V2

Целосно решение за почист и поздрав дом

Како дополнување на ХЕПА филтерот, Rovus Storm Vac нуди и дополнителни предности, кои ќе го олеснат секојдневното одржување на домот:

 • Rovus Storm Vac V2

  Лесен дизајн што ја прави лесна за корстење во цел дом, нагоре по скалите или секаде каде што има неред.

 • Rovus Storm Vac V2

  Едноставно менување од вертикална во рачна правосмукалка.

 • Rovus Storm Vac V2

  Долг кабел за поголем радиус на чистење, па нема да треба често да менувате штекери.

 • Rovus Storm Vac V2

  Сад кој е лесен за чистење за практично решение кое штеди пари

Сега достапна во 2 бои

Одлучивме да создадеме специјално издание од овој најпродаван производ, во бела боја. Можете да ја изберете таа што повеќе ви одговара на вашиот стил и вашето домаќинство:

 • Бела
 • Темно сива
Rovus Storm Vac V2
Дополнителни информации

Технички информации:

 • Моќност/моќ на всмукување: 500 W/14 kPa
 • Бучава: 82 dB
 • Должина на кабелот: 5 m
 • Филтер: HEPA 10
 • Капацитет на садот за прашина: 0,7 Л

Сетот вклучува:

 • главна единица со ХЕПА филтер
 • долга рачка
 • четка
 • додаток за тесни отвори
Rovus Storm Vac V2

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star