Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Само вечерва 18:00-24:00

-10% на целата сума во кошничката

-10% на целата сума во кошничката

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Tsunami Сет додатоци

Photo
Video

Rovus Tsunami Сетот додатоци се користи во комбинација со Rovus Tsunami Правосмукалката со водена филтрација и ги содржи сите дополнителни алатки потребни за темелно чистење. Овој сет ќе ви ја олесни работата при чистење на тешко достапни места, деликатни површини и тврдокорни остатоци. Вклучува: четка за тапацирани површини, додаток со широк отвор, конектор, црево и прерамка за рамо.

Rovus Tsunami Сет додатоци
2.790,00 ден.
1.990,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Tsunami Сетот додатоци се користи во комбинација со Rovus Tsunami Правосмукалката со водена филтрација и ги содржи сите дополнителни алатки потребни за темелно чистење. Овој сет ќе ви ја олесни работата при чистење на тешко достапни места, деликатни површини и тврдокорни остатоци. Вклучува: четка за тапацирани површини, додаток со широк отвор, конектор, црево и прерамка за рамо.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Rovus Tsunami Сетот додатоци се користи во комбинација со Rovus Tsunami Правосмукалката со водена филтрација и ги содржи сите дополнителни алатки потребни за темелно чистење. Овој сет ќе ви ја олесни работата при чистење на тешко достапни места, деликатни површини и тврдокорни остатоци. Вклучува: четка за тапацирани површини, додаток со широк отвор, конектор, црево и прерамка за рамо.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star