Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Rovus Ultra Lint Апарат за отстранување влакна

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Rovus Ultra Апаратот за отстранување влакна е апарат кој морате да го имате во домот за сите ваши алишта да изгледаат како нов. Тој брзо и рамномерно ги чисти влакната од облеката. Лесен е за користење и се прилагодува според различни материјали. Функционира на различни видови облека, од џемпери, хеланки, кашмир, каучи и други предмети кај кои се создаваат топчиња од влакна.

Rovus Ultra Lint Апарат за отстранување влакна
790,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-554
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Ultra Апаратот за отстранување влакна е апарат кој морате да го имате во домот за сите ваши алишта да изгледаат како нов. Тој брзо и рамномерно ги чисти влакната од облеката. Лесен е за користење и се прилагодува според различни материјали. Функционира на различни видови облека, од џемпери, хеланки, кашмир, каучи и други предмети кај кои се создаваат топчиња од влакна.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Извонредно корисна алатка

Rovus Ultra Апаратот за отстранување влакна е апарат кој морате да го имате во домот за сите ваши алишта да изгледаат како нов. Тој брзо и рамномерно ги чисти влакната од облеката. Лесен е за користење и се прилагодува според различни материјали. Функционира на различни видови облека, од џемпери, хеланки, кашмир, каучи и други предмети кај кои се создаваат топчиња од влакна.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома