Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Rovus Ultra Smart Безжична пегла

Photo
Video

Rovus Ultra Smart Безжичната пегла има две неверојатни функвии кои ќе ви помогнат да постигнете подобри резултати при пеглањето без дополнителен труд. Покрај можноста да ја користите со или без кабел, нејзината паметна функција го прави пеглањето уште полесно и поедноставно, благодарение на автоматското подесување на температурата. Само вклучете ја да се загрее и почнете со пеглање без да се плашите дека ќе ја уништите облеката.

Rovus Ultra Smart Безжична пегла
5.990,00 ден.
3.990,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
Stock: 1
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Ultra Smart Безжичната пегла има две неверојатни функвии кои ќе ви помогнат да постигнете подобри резултати при пеглањето без дополнителен труд. Покрај можноста да ја користите со или без кабел, нејзината паметна функција го прави пеглањето уште полесно и поедноставно, благодарение на автоматското подесување на температурата. Само вклучете ја да се загрее и почнете со пеглање без да се плашите дека ќе ја уништите облеката.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Ефикасно пеглање без многу труд

Сигурно често ви се случува да се нервирате поради должината на кабелот на пеглата или кога тој се заглавува на масичката за пеглање? Со оваа пегла, овој проблем нема да го имате!

Rovus Ultra Smart Безжичната пегла се прилагодува на секоја задача, а може да се користи и без кабел. Има моќност од 2200W, па секое парче облека ќе биде совршено испеглано.

Професионална во секој поглед

Rovus Ultra Smart Безжичата пегла има специјална паметна функција која ја автоматски ја регулира топлината и ја прилагодува според материјалот кој го пеглата. Бидете сигурни дека повеќе нема да имате уништено парче облека.

Пеглата има нелеплива, мазна плоча со врв кој е дизајниран за поефикасно пеглање на тешко достапните места. Има неколку дупчиња кои го заробуваат воздухот помеѓу плочата и материјалот, што дава професионален допир на пеглањето.

Со оваа пегла, исто така, можете да изберете од неколкуте начини на испуштањето пареа или да користите вертикално пеглање со пареа за ефикасно отстранување набори од облеката.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома