Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Runtastic Easy Силиконски држачи за велосипед (2 парчиња)

Photo
Video
-75%

Држачите имаат зајакната средина која го поддржува и заштитува вашиот телефон од гребаници и оштетување. Еластичниот силиконски држач се прилагодува за да одговара на големината на секој паметен телефон. Исто така, може да се користи за да прикачите и велосипедска сијаличка или пренослив УСБ полнач.

Runtastic Easy Силиконски држачи за велосипед (2 парчиња)

Редовна цена: 990,00 ден.


Специјална цена: 249,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
Stock: 4
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Држачите имаат зајакната средина која го поддржува и заштитува вашиот телефон од гребаници и оштетување. Еластичниот силиконски држач се прилагодува за да одговара на големината на секој паметен телефон. Исто така, може да се користи за да прикачите и велосипедска сијаличка или пренослив УСБ полнач.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Одличен додаток за обожавателите на велосипедизмот, овие силиконски држачи ќе ви помогнат да го зачувате вашиот телефон од гребаници или оштетувања. Држачите одговараат на сите велосипеди, без разлика дали возите низ град или повеќе сакате нерамен терен, вашиот телефон или мобилен уред, сигурно ќе остане безбедено закачен на вашиот велосипед. 

Можете да ги користите држачите за да закачите и други прдмети како што се преносливи УСБ полначи, сијалици или други потребни додатоци. 

 • Имаат зајакната средина која го поддржува и заштитува вашиот телефон од гребаници и оштетување
 • Еластичниот силиконски држач се прилагодува за да одговара на големината на секој паметен телефон
 • Може да се користи за да прикачите и велосипедска сијаличка,  пренослив УСБ полнач  или други потребни додатоци...
 • Прикачувањето е лесно и едноставно. Се прикачува за неколку секунди без употреба на дополнителни алатки. 
 • Одговара со сите големини и видови на велосипеди

Избегнете оштетување на чувствителните мобилни уреди. Runtastic Силиконските држачи за велоспеди се корисни за да ги имате при рака вашите неопходни мобилни уреди. 

Одлични се за секаква опрема која би ви била потребна додека се возите.

 • Пакувањето содржи 2 Runtastic Силиконски држачи за велосипед.
 • Зајакната средина која го поддржува и заштитува вашиот телефон од гребаници и оштетување
 • Еластичниот силиконски држач се прилагодува за да одговара на големината на секој паметен телефон
 • Може да се користи за да прикачите и велосипедска сијаличка,  пренослив УСБ полнач  или други потребни додатоци.
 • Ги држи потребните работи на дофат а сепак, нема да ви пречат. 
 • Брзи и едноставни за прикачување
 • Одговара на сите велосипеди и мобилни уреди
 • Пакувањето вклучува 2 Runtastic Силиконски држачи за велосипед.
Технички карактеристики
Тежина 50 g

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star