Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

 
[banner_timer]
 

Dr. Levine's Магнетен појас за половина

Photo
Video

Dr. Levine's магнетен појас кој може да ви помогне со своите магнетски својства да: да се олеснат болките од колената, зглобот на раката, рбетот, за да се намали тензијата кај мускулите, за да се намали дел што е потечен поради исчашување или други повреди. Levine's појасот содржи 16 магнети кои се рамномерно поставени низ целиот црн панел. Тој е направен од висококвалитетни материјали.

Dr. Levine's Магнетен појас за половина
790,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Dr. Levine's магнетен појас кој може да ви помогне со своите магнетски својства да: да се олеснат болките од колената, зглобот на раката, рбетот, за да се намали тензијата кај мускулите, за да се намали дел што е потечен поради исчашување или други повреди. Levine's појасот содржи 16 магнети кои се рамномерно поставени низ целиот црн панел. Тој е направен од висококвалитетни материјали.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Магнетен појас на Др. Левин

Магнетниот појас за половина, изум на американскиот ортопед Др. Левин, содржи медицински магнети кои:

  • ја подобруваат циркулацијата на крвта во половината
  • ги олеснуваат болките кои се појавуваат од ревматоиден артритис, исчашување или спортска повреда.

Магнетните копчиња се вшиени во појасот и не се штетни по здравјето. Од хигиенски причини, се препорачува носење на појасот врз долна облека.

Должината на појасот одговара за сечиј обем на половина

ЗАБЕЛЕШКА: Магнетните делови треба да се носат кога се движите, седите или работите ( пред спиење треба да се извадат). Не се препорачуваат за лица што имаат вградени апарати на срце (пејсмејкер и слични апарати).

Магнетниот појас за половина, изум на американскиот ортопед Др. Левин, содржи медицински магнети кои:

  • ја подобруваат циркулацијата на крвта во половината
  • ги олеснуваат болките кои се појавуваат од ревматоиден артритис, исчашување или спортска повреда.
  • ја подобруваат циркулацијата на крвта во половината
  • ги олеснуваат болките кои се појавуваат од ревматоиден артритис, исчашување или спортска повреда.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.