Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

Top Shop Orbitrek Elite Фитнес справа

Photo
Video
-18%

Орбитрек Елит е неверојатна замена за сите други справи како: собни велосипеди, степери, ленти за трчање. Сега уште подобар и уште поефикасен, но со нов и современ дизајн.

Top Shop Orbitrek Elite Фитнес справа

Редовна цена: 19.490,00 ден.


Специјална цена: 15.990,00 ден.

Цена на рати: 6 x 2665 ден
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-559
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Орбитрек Елит е неверојатна замена за сите други справи како: собни велосипеди, степери, ленти за трчање. Сега уште подобар и уште поефикасен, но со нов и современ дизајн.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Време е за комплетен кардио третман!

Орбитрек Елит е неверојатна замена за сите други справи како: собни велосипеди, степери, ленти за трчање. Сега уште подобар и уште поефикасен, но со нов и современ дизајн:

 • со биомеханички усовршен облик, за удобно вежбање без непотребно оптеретување
 • истовремено делува врз 6-те основни мускулни групи
 • со дигитален тајмер за следење на вежбањето и напредокот
 • компактен, стабилен, со елегантен дизајн

Стопете ги масните наслаги побрзо отколку што сте сонувале!

Орбитрек Елит е дизајниран од светски познати тренери, доктори и експерти за биомеханика.Со помош на природните елиптични движења и двонасочното делување Орбитрек Елит ќе Ви омозможи да потрошите до 3 пати повеќе калории и масни наслаги отколку со било кое друго вежбање.

Максимална тежина на корисникот: до 125 кг

Ви препорачуваме да вежбате 4 пати неделно по 30 минути. Орбитрек Елит е одличен избор и за рекреативци и за професионалци.

Сега Вие одлучувате колку добро ќе изгледате!

Обликувајте секси мускули без да кревате тегови

Усовpшениот биомеханички дизајн на Орбитрек Елит со свиена форма на рачките, обезбедува природна положба на телото и правилно држење на `рбетот.

Со вежбањето делувате врз сите 6 групи на мускули, го поттикнувате „горењето“ на масните наслаги и забрзаното трошење на калории, а притоа не ги оптеретувате зглобовите или `рбетот.

Орбитрек е единствената справа со која истовремено:

 • го зајакнувате долниот дел на телото
 • го зајакнувате горниот тел на телото
 • вежбањето е кардиоваскуларно
 • можете да потрошите до 820 калории на час
Технички карактеристики
Максимална тежина на корисник 125 кг
Тежина 30 кг
Тркало 4,8 кг
Фунцкии на екран брзина, време, калории, растојание

Рецензии од купувачи 6 рецензии

4,65

6 рецензии

6 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Debel

www.topshop.com.mk

Reservni delovi??
Dali e mozno da se kupat lev I desen straf koi se oznaceni kako takvi a se na gazisteto od levata I desnata strana.

Shon

www.topshop.com.mk

:)
Super sprava,vredi da se ima :)

The lord of the fitness!

www.topshop.com.mk

Odlicno za pocetnici i profesionalci!
Najdobrata sprava za slabeenje koja sto e donesena vo Makedonija od strana na >>> TOPSHOP <<< !!!Respect

Hajdi

www.topshop.com.mk

Investicija za zdrav zivot
I jas go imam Orbitrek Elit veke nekolku meseci. Vezbam sekoj den po polovina cas. Rezultatite se vidlivi, a jas se cuvstvuvam odlicno i polna so energija.

ROMEO

www.topshop.com.mk

super
pred edna nedela go kupiv.Sosema sum zadovolen od nego.Sekoj den redovno go koristam i mozam da kazam deka mozebi nadvoresno seuste ne se primetuva dosta ama vnatresno se osekam super i mislam deka za kratko vreme ke postignam super rezultati.Pa se zavisi kolku ke go koristite ,bez kolebanje ako sakate da napravite nesto vistinsko za sebe ....KUPETE GO I SEKOJ DEN UPORNOST.ZDRAVJETO PRED SE

Иван

www.topshop.com.mk

Одличен производ за да зацврснете, развиете кондиција.Посебно супер за пушачи

6 производ(и)