Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Ран пристап до Black Friday понудите!

Ран пристап до Black Friday понудите! - Ран пристап до Black Friday понудите! - до 50%

Ран пристап до Black Friday понудите! - до 50%

-80%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-89%

Wellneo 2in1 Warm масажерот е уникатен производ кој комбинира масажа која затоплува или вибрира. Тој ви помага да ја намалите наудобноста во стапалата и ви нуди пријатни моменти во текот на студените зимски месеци.

2во1 Масажер затоплувач

Редовна цена: 3.780,00 ден.


Специјална цена: 429,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-554
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Wellneo 2in1 Warm масажерот е уникатен производ кој комбинира масажа која затоплува или вибрира. Тој ви помага да ја намалите наудобноста во стапалата и ви нуди пријатни моменти во текот на студените зимски месеци.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Подгответе се за студените зимски ноќи со Wellneo 2во1 масажерот

Wellneo 2во1 масажерот е електричен уред за загревање. Неговиот долен дел се вади и може да се користи како перниче за затоплување и масажа. Па така, ако сакате да го загреете грбот или стомакот само извадете го горниот дел и ќе добиете практично перниче.

Микрофибер крзнената ткаенина која е мека и луксузна, ви дава удобна масажа и топлина за смирување на болките во стапалата или грбот.

Заборавете на премрзнатите стапала!

Без разлика дали читате книга, гледате ТВ или пак работите на биро пред компјутер, ставете ги стапалата во масажерот и уживајте.

Релаксирачка вибрирачка масажа

Wellneo 2во1 масажерот ви нуди релаксирачка вибрација која нежно ги масира вашите изморени стапала. Можете да одберете помеѓу 2 брзини.

Едноставно наместете го масажерот на подот и ставете ги во него вашите стапала.

Нови, атрактивни бои

Одберете некоја од боите да одговара на сечија соба: сина за модерен стил, класична кафеава за топло чувство, луксузна црвена и сива за елегантен изглед.

Меко перниче за масажа

Долниот дел на масажерот се вади и добивате практично перниче за загревање и масажа на секој дел од вашето тело.

Брз и ефикасен начин на опуштање на речиси секој дел од вашето тело.

Нежно загревање на опуштање на телото

Топлината може да ја намали неудобноста која ја чувствувате, вкочанетоста, грчевите како и болките во мускулите.

Овој масажер ќе ви помогне да:

 • Ја намалите неудобноста во вашите стапала

 • Ја намалите тензијата во мускулите

 • Ги релаксира заморените нозе

 • Ги релаксирате болните мускули

 • Се ослободите од грчевите

 • Ја стимулирате циркулацијата на крв

Пред да го користите секогаш консултирајте се со вашиот лекар.

Навлака со антибактериски карактеристики која се вади и се пере во машина

Ткаенината во навлаката е со натибактериски карактеристики, многу лесно се вади со помош на патент и се пере во машина.

Дополнителни информации

Технички информации

 • Загревање: 55+/- 5°C кога работи околу 15 минути
 • Вибрации: 3800 ± 10%RPM
 • Димензии: 34x13x34 см.
 • Должина на кабел: 1.8 .
 • DC 12V, 0.8A
 • Навлаката се вади и се пере во машина
 • Голем простор за стапала - одговара на големина до 46
 • Достапен во повеќе бои:
  • Сина
  • Кафеава
  • Сива
  • Црвена

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома