Нема производи во вашата кошничка.

3во1 Shiatsu Deluxe Подлога за масажа

Photo
Video

Wellneo 3in1 Shiatsu Massage Bed Deluxe нуди масажа за цело тело додека опуштено лежите. Ставете го на креветот или подот и уживајте во енергична шиатсу или вибрирачка масажа. Можете да го прилагодите сесиите со далечинскиот управувач како на пр. да ја вклучите функцијата за загревање, да ги зголемите ефектите на опуштање на масажата. Овој одличен производ се преклопува и е лесен за чистење.

3во1 Shiatsu Deluxe Подлога за масажа
18.490,00 ден.
11.990,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-559
Stock: 5
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Wellneo 3in1 Shiatsu Massage Bed Deluxe нуди масажа за цело тело додека опуштено лежите. Ставете го на креветот или подот и уживајте во енергична шиатсу или вибрирачка масажа. Можете да го прилагодите сесиите со далечинскиот управувач како на пр. да ја вклучите функцијата за загревање, да ги зголемите ефектите на опуштање на масажата. Овој одличен производ се преклопува и е лесен за чистење.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Релаксација во вашиот дом

Wellneo 3in1 Shiatsu Massage Bed Deluxe нуди масажа за цело тело додека опуштено лежите. Ставете го на креветот или подот и уживајте во енергична шиатсу или вибрирачка масажа.

Извонредно ефикасен:

  • интензивна шиатцу масажа со која се релаксира целото тело,
  • силна вибрациска масажа за сите мускули,
  • лесно прилагодување со 4 нивоа на интензитет и 6 програми за масажа,
  • екстра комфорт и удобност со топлинска терапија.
Wellneo 3in1 Shiatsu Massage Bed Deluxe

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star