Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Ран пристап до Black Friday понудите!

Ран пристап до Black Friday понудите! - Ран пристап до Black Friday понудите! - до 50%

Ран пристап до Black Friday понудите! - до 50%

-80%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

3во1 Подлога за масажа

Photo
Video

Легнете, опуштете се и уживајте во невројатното опуштање со Wellneo 3во1 Подлогата за масажа, еден од најпопуларните производи за масажа! Комбинацијата од вибрации и шиатсу масажа ќе ве опушти и ќе го ресетира вашиот ум и тело и ќе направи тензијата, стресот и заморот да исчезнат. За целосно опуштање, пробајте ја и терапијата со загревање и шиатсу масажерот за врат.

3во1 Подлога за масажа
9.990,00 ден.
7.990,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
Stock: 2
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Легнете, опуштете се и уживајте во невројатното опуштање со Wellneo 3во1 Подлогата за масажа, еден од најпопуларните производи за масажа! Комбинацијата од вибрации и шиатсу масажа ќе ве опушти и ќе го ресетира вашиот ум и тело и ќе направи тензијата, стресот и заморот да исчезнат. За целосно опуштање, пробајте ја и терапијата со загревање и шиатсу масажерот за врат.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Опуштете се како никогаш досега

Без разлика дали сте под стрес по долгиот ден на работа или само сакате да поминете некое време сами, Wellneo 3во1 Подлогата за масажа ќе ви помогне да постигнете максимално опуштање. Дозволете на еден од најпопуларните производи за масажа да го опуштат вашето тело со персонализирана вибрациска масажа и загревачка терапија. Исто така, има и шиатсу масажа за врат за да постигнете уште повисоко ниво на добросостојба. Одлично решение з асите кои страдаат од замор и напнатост!

Еве зошто Wellneo 3во1 Подлогата за масажа е производ кој мора да го имате:

  • Jа намалува напнатоста, стресот, заморот и грчевите
  • Има перниче за шиатсу масажа со 4 јазли
  • Има 10 моќни мотори со 5 начини на масажа и 3 нивоа на интензитет
  • Има вградена терапија со загревање

Искусете моментално олеснување

Wellneo 3во1 Подлогата за масажа ја намалува напнатоста и неудобноста, на кое место најмногу ви одговара. Откријте го моќното влијание на вибрирачката масажа во комбинација со шиатсу масажа. Еве некои од резултатите кои ќе ги почувствувате веднаш: подобрена циркулација на крвта, намалена вкочанетост на вратот, намалена неудобност и опуштање на изморените мускули. Нема потреба да инвестирате во прескапи масажер - само ставете ја Подлогата за масажа на вашата софа и дозволете да ја направи својата магија.

Разновидност и иновативна технологија

Не само што работи на 10 посебни мотори, Wellneo 3во1 Подлогата за масажа се состои од два дела кои можат да се користат посебно: подлога за вибрирачка масажа и перниче кое нуди шиатсу масажа. Уживајте во опуштачката масажа која навлегува длабоко во мускулите и помага да се намали напнатоста, стресот и заморот. Пробајте го и перничето со вградена шиатсу масажа која ефикасно се справува со болните зглобови.

Како да ја користите?

Можете да ја користите вибрирачката масажа со или без перничето. Навистина е лесна за употреба, ставете ја на софа, на под, на стол или на душек. Можете да ја користите да го масирате било кој дел од телото: горниот или долниот дел на грбот, рамената, нозете, рацете, дланките или стапалата. За да ја користите  Wellneo 3во1 Подлогата за масажа, вклучете го адаптерот во перничето, откопчете ја перницата и користете ја на делот од телото каде што ви е потребно опуштање. Ако заспиете за време на масажата, ќе се исклучи благодарение на вградениот тајмер.

Истражете ги сите можности

Оваа совршена подлога за масажа ќе ја подобри вашата добросостојба со шиатсу масажата која се фокусира на точките на притисок. За најдобри резултати, користете го далечинскиот управувач за да го прилагодите интензитетот на масажата во различни делови на подлогата. Пробајте ја и терапијата со загревање. Додавањето топлина го интензивира искуството и помага да ја подобрите циркулацијата на крвта додека истовремено го намалувата стресот. Ги опушта мускулите и прави да исчезне заморот.

Практичен и неверојатно мек

Спомнавме ли дека Подлогата за масажа се преклопува? Само преклопете ја и ставете ја под креветот или спакувајте ја за да ја понесете со вас на одмор или патување. Оваа флексибилна оаза на удобноста е прекриена со плишан материјал од полиестер на кој нема да можете да му одолеете. Уживајте во испробувањето на 5-те начини на масажа, интензитете и зони за масажа сѐ додека не ја постигнете совршената масажа!

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star