Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

Безжичен апарат за потстрижување

Photo
Video

Немојте да се грижите ако не можете да го посетите вашиот фризер или бербер. Wellneo Vacuum Тримерот за коса и брада е моќен и иновативен тример кој е совршен за потстрижување на косата, мустаќите и брадата. Има моќно вакумско всмукување кое ги собира влакната во самиот тример и со тоа го намалува нередеот. Челичните сечила ќе стигнат и до најмалите влакна, без влечење и кубење.

Безжичен апарат за потстрижување
1.790,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-559
Stock: 1
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Немојте да се грижите ако не можете да го посетите вашиот фризер или бербер. Wellneo Vacuum Тримерот за коса и брада е моќен и иновативен тример кој е совршен за потстрижување на косата, мустаќите и брадата. Има моќно вакумско всмукување кое ги собира влакната во самиот тример и со тоа го намалува нередеот. Челичните сечила ќе стигнат и до најмалите влакна, без влечење и кубење.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Револуција во вашата рутина за потстрижување

Подгответе се да се воодушеците од овој моќен и лесен за користење - Wellneo Vacuum Тример за коса и брада, дизајниран да се вклопи совршео во вашата дланка и да ви помогне да уживате во секојдневната обврска како средувањето на брадата.

Сечилата од јаглероден челик ќе ги најдат и најтенките влакна и ќе ги скратат според вашите желби, без влечење и купење. Во трајното куќиште на тримерот, има моќен вентилатор кој има улога на вакум, за ефикасно да ги всмукува исечените влакна.

Нема повеќе неред

Чистењето влакна е една од најголемите фрустраци откако ќе се потстрижете косата дома. Сепак, со Wellneo Vacuum Тримерот за коса и брада ќе уживате во совршена фризура, без да направите огромен хаос или пак да поседувате берберски вештини.

Моќниот вакум ќе овозможи влакната да бидат заробени во самиот тример, наместо да паѓаат врз вашата облека или на подот.

Штом завршите со потстрижувате, испразнете ја комората и исчистете ги влакната од сечилата со четката која ја добивате во сетот. Толку е лесно!

Совршен за секојдневно одржување

Можете да го користите секаде каде што сакате да сте средени.

 • Wellneo Vacuum Hair Trimmer

  Брада и мустаќи

 • Wellneo Vacuum Hair Trimmer

  Коса

 • Wellneo Vacuum Hair Trimmer

  Бакенбарди

 • Wellneo Vacuum Hair Trimmer

  Гради

 • Wellneo Vacuum Hair Trimmer

  Пазуви

 • Wellneo Vacuum Hair Trimmer

  Врат

Бескрајни опции 

Wellneo Vacuum Тримерот ќе одговори на вашите барања. Што е уште подобро е дека можете да заборавите на многубројните додатоци кои обично ги губите.

Овде, само треба да ја подесите главата за посакуваната должина и толку. Можете да изберете од 10 различни нивоа на должина - од 1,5 до 16мм. Ова го прави Тримерот совршен и за долги и за кратки фризури. Дури мижете да го користите и на различни видови бради.

Wellneo Vacuum Hair Trimmer

Други одлични карактеристики

Со Wellneo Vacuum Тримерот за коса и брада, можете да очекувате прецизно потстрижување секој пат. Тој ги има следните карактеристики:

 • лесен за одржување – се чисти со четката што е вклучена,
 • батерија која трае до 40 минути,
 • сијаличка индикатор за батеријата,
 • безжичен и лесен,
 • кабел со должина од 178см, што го прави тримерот лесен за користење додека се полни.

 

Wellneo Vacuum Hair Trimmer
Технички карактеристики
Дополнителни информации Моќност: Max 5V USB кабел
Ја всмукува несаката коса
10 можни опции 1,5 – 16 mm
Голем капацитет на всмукување
Батерија: Li-ION, 3,7 V, 800 mAh, трае и до 40 мин.
Лесен за користење
Без никаков напор

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star