Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Само вечерва 18:00-24:00

-10% на целата сума во кошничката

-10% на целата сума во кошничката

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Vital Circulation 4 дополнителни перничиња

Photo
Video
-81%

Сетот вклучува 4 дополнителни перничиња кои се користат со Wellneo Circulation Vital масажерот. Овие перничиња се дизајнирани за специфични области на рацете, долниот дел од грбот, абдоменот, рамената и повеќе. Со нивната употреба се подобрува циркулацијата и се намалува болката.

Vital Circulation 4 дополнителни перничиња

Редовна цена: 690,00 ден.


Специјална цена: 129,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Сетот вклучува 4 дополнителни перничиња кои се користат со Wellneo Circulation Vital масажерот. Овие перничиња се дизајнирани за специфични области на рацете, долниот дел од грбот, абдоменот, рамената и повеќе. Со нивната употреба се подобрува циркулацијата и се намалува болката.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Додатоци за Wellneo Circulation Vital масажерот за стапала

Гел перничињата се за ексклузивна употреба со Wellneo Circulation Vital масажерот за стапала и се дизајнирани за специфични делови на вашето тело.

Намалете ја болката во секој дел од вашето тело

Ако чувствувате болка и вкочанетост во некој дел од вашето тело, тогаш овие гел перничиња се идеални за вас. Чувствувајте нежна и ефикасна масажа на:

  • рацете и рамената
  • абдоменот
  • грбот и половината
  • стапалата, нозете и колковите

Перничињата можат да се користат 30 - 40 пати.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star